Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 (149) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 282 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek38białystok
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
jakośc jest dość dobra - zadowalająca. Cena za kilkuletną astrę - do przyjęcia. Za kikanaście tysięcy złotych w grudniu 2004 r. nie kupiłbym nic lepszego. Np toyota, nissan czy samochody niemieckie były mocno droższe. A podobnej wielkości samochód, np lanos, punto był niewiele tańszy. Ponadto części zamienne i eksploatacyjne są dość tanie, np w odniesieniu do skody fabi. Reasumując jestem zadowolony z zakupu astry, chociaż do pełnego szczęścia...
~Krzysztof
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Idealna. Za kwote za jaką można dostać Opla Astre ciężko jest znaleźć autko tak porządne i tak fajne. osobiście nie byłem przekonany do Opli, jednak po sceptycznym zakupie Astry szybko przekonałem się do tej marki. Ma co do prawdy parę wad, takich jak: ciężko wchodzi dwójka, delikatne podcieki pod silnikiem, itp. Jednak cena, jakość jazdy, cena części i spalanie rekompensuje te drobne niedoróbki.
~Timex
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Kupilem swoja Astre z 93 roku za 1250 euro, wiec w przyzwoitej cenie ! A gdybyscie ja zobaczyli to powazne doznac mozna szoku ! Wyglada jak nowa ! Wiezcie czy nie nawet z rdza na tylnych nadkolach nie mam problemu ! ( a mam ja rok) ! czesci tanie , naprawy nie skomplikowane ... tylko to spalanie ... ale w koncu 1.6 , 8V i 1 tona ... Ogolnie rzecz biorac auto jest super !
~StuDniA
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Mega tanie auto mega tanie części :)
~Runiek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
ceny ogolnie dostepne i wmiare tanie tylko ze zamienniki nie sa dobrej jakosci wiec jak kupisz po takim mnie auto to wspolczuje dokladnie patrz czy jest dobrze zrobione bo mozna latwo nabyc zlom powodzenia narzie nie mam auto i moje zycie jest przestawione o 180 stopni dobrej jazdy i odpowiedzlnosci sie nie kupuje :-) powodzenia
~Rafał
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Kupiony za ~4 tysiace. Sprowadzony z Niemiec. Serwisowany (ksiażka serwisowa). Jeżeli zastanawiacie sie nad Golfem III a Astrą to ta recencja chyba przybliży Wam wybór. O Golfie nic nie piszę ponieważ nie użytkowałem go, więc nie będę zrzędził czy negował ta markę. Ponieważ są zwolennyci i przeciwnicy VW.
~Max z Poznania
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Normalna cena za super auto.Jak masz kasę na nowe Punto lub Pandę to lepiej jedź do Niemiec i kup sobie 2 Astry za cenę np.jednej Pandy.Auto trzy razy większe i komfortowe ,części tanie i dostępne .Auto proste w naprawie co ciężko powiedzieć o naszych jednorazowych Fiatach lub Koreańczykach.
~Markus-turbo
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Cena w stosunku do jakości nie jest za wysoka tym bardziej że można trafić perełkę i wtedy to już wogle nie ma co narzekać. Polecam szczególnie młodym kierowcom, którzy nie mają zbyt dużo pieniędzy a chcą mieć fajnie wyglądający samochód za niewielkie pieniądze.
~kulkoman
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
nie wyobrazam sobie kupic inny samochod tego rocznika (1997) za 6000 np porownywalny Golf kosztuje juz 10000, ale nie przewyzsza Astry pod zadnym wzgledem (no moze te blachy...) poza tym Astra to solidne auto dla mniej zamoznych, a w zupelnosci nieobciachowe i wystarczajace
~zibi
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
stosunek ceny do jakosci uwazam za bardzo dobry. czesci sa tanie, masa zamiennikow z dolnej, sredniej i wysokiej polki noi szroty gdzie kupuje sie podzespoly w cenie zlomu. jak na pierwsze auto dla biednego ciezko pracujacego czlowieka nie jest zle
Opel Astra F Hatchback