Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 (144) - Widoczność

Na liście zabraknie 287 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~blackwyrek@gmail.com
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Tu dam nawet najwyższą ocenę bo po prostu jest ok jeśli jest ok to znaczy że wszystko widać (tzn. ja bym wszystko widział ale padła mi pompka od spryskiwaczy i czasami muszę zjechać z drogi żeby przemyć szybki zawsze mam nawet ze sobą butelkę z wodą to czyszczenia, trochę śmiechowo ale i tak chcę go pogonic to nic nie kupuje, także miej nadzieję, że go nie kupisz:))
~owca
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Widoczność do przodu jest bardzo przyzwoita. Pasażer przedniego siedzenia zasłania drogę swoją głową, nawet, gdy fotel jest maksymalnie odsunięty do tyłu. Lusterka są wystarczających rozmiarów i mają duży zakres regulacji. Widoczność do tyłu jest przeciętna. Na parkingach nie widać, ile miejsca zostało do pojazdu stojącego z tyłu.
~StuDniA
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Widoczność w Astrze hatchback jest nie najgorsza, pomijając tylne słupki ale w nie jednym aucie jest gorzej. Lusterka boczne wystarczającej wielkości, lekko powiększające dzięki temu martwe pole jest na prawdę nie wielkie. Prowadzenie oraz wszelkie inne manewry nie sprawiają raczej nikomu problemów.
~Jakub O.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Auto daje się doskonale wyczuć, idzie każdy samochód ominąć z wysoka dokładnością co przydaje się na miejskie omijania zaparkowanych samochodów i samego parkowania. Widoczność jest wysoka, jedynie co, ale to chyba w każdym samochodzie przeszkadza mi słupek. w lusterkach widać wszystko i wyraźnie.
~senk1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
nie mam zastrzeżeń, czytałem na forach że ludziom przeszkadza lusterko wewnętrzne ale zostawie to bez komentarza. Ja mam tylko problem z przyzwyczajeniem się do tego że szyba jest po skosie, poprzednio jedziłem kombi i przy cofaniu niemoge wyczuć tyłu pojazdu
~WrednaMlodaDama
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Rewelacyjna! Słupki boczne, kształt tylnej szyby, lusterka - nic nie przeszkadza w komfortowej jeździe ponieważ gdzie by nie spojrzeć wszystko jest w pełni widoczne, brak niekomfortowych elementów ograniczających widoczność.
~michalekr32
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Z widocznością w Astrze nie ma najmniejszych problemów, tak naprawdę w każdym aucie jest inna perspektywa, lecz i do każdego auta się przyzwyczajamy. Wg mnie jest pośrednio, nie jest się bardzo nisko ani też bardzo wysoko.
~MaGus
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
bardzo dobrze przeszklony, regulacja wysokosci fotela jeszcze zwieksza pole widzenia. duze odpowiednio dobrane lusterka asferyczne jeszcze poprawiaja sytuacje :) jestem poprostu zachwycony :)
~asek4
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
grube przednie słupki ale i tak widocznośc zależy przede wszystkim od tego jak ustawimy fotel kierowcy. Jeżdze astrą 3-d dlatego widoczność na boki jest rewelacyjna. Minus za brak lusterka z martwym polem.
~Wojtek38białystok
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
spore słupki przednie - raczej za szerokie- może ze względów bezpieczeństwa np. przy dachowaniu mogą się przydać, przednia szyba paruje tragicznie, widoczność do tyłu w sedanie słaba
Opel Astra F Hatchback