Oceny Opel Astra F Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW 1992-1995

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Astra F Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW 1992-1995

~Wojtek
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Jest wygodny jak na tą klasę ,fajnie się prowadzi ,jeżdziłem kilkoma autkami audiA4 ,A3,seatem cordoba 95r, ford escort,fiesta,woldzwagen polo i podobnymi ale ten osobiscie mi najlepiej podpasowal,hatchbak pozwala troszkę załadować ,ten model ma silnik 100 KM i nawet się przyjemnie jeżdzi,czuje się samochod w rekach.Jak na ten wiek auta to naprawde jest okey.Audi A3 tez sie fajnie prowadzi ale niestety jest mniejsza przestrzeń w środku.Na...
~robert
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
mam go 3 lata,kupilem od niemca.zrobilem nim ok 50 tys.auto jest super.wszyscy co maja astry kupione w polsce narzekaja chwalac moje auto..nic od 3 lat nie nawalilo.wymienilem tylko lozyska i pompe paliwa.regularnie wymieniam oleje i filtry.nic w nim nie skrzypi,nie stuka(astra 3d).lakier mam metalik i wyglada rewelacyjnie jak na 12 lat.na przegladach wypada niewiarygodnie dobrze.mogloby tylko troszke mniej palic.naprawde powiem ze co do...
~Majner
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Wszystko opisałem po kolei w pod punkach poniżej. Dodam tylko że kupiłem go z konieczności (brak kasiorki), nie cierpię samochodów z napędem na jedną oś. Gdy już będę miał więcej mamony to zakupie sobie upragnione audi w quattro. Opla Astre F polacam wszystkim niewymagającym kierowcom którym zależy głównie na bardzo niskich kosztach eksploatacji.
~Robert robert72grz@interia.pl
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Jeżeli chodzi o środek auta to miejsca jest w miare dla czterech osób,miły nawet wytrzymały welur z miękkim plastikiem tworzy miłe i przytulne wnętrze.Jeżeli zaglądniemy pod maske to dbając można popatrzeć tylko dla zasady.Bagażnik w miare.Jezeli chodzi o karoserie (mam metelik) to oprócz tylnego prawego nadkola jest OK.Nadkole ów zaczyna puchnąć a zaraz po kupnie założyłem platikowe a i tak uległo,no ale na 15 latke strusia wygląda naprawde...
~Falcon_
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Jak na auto semgentu C z pierwszej połowy lat 90 trudno oczekiwać więcej. Samochód jest pewny, na gazie ekonomiczny, praktycznie bezawaryjny. Zdecydowanie mogę go polecić jako auto do miasta bądź na okazyjne wypady na wakacje nawet na drugi koniec kraju :)
3,5
~BOGEE58
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
przymierzam się do zmiany auta ale będzie to na pewno OPEL ta marka, tak naprawdę aż tak bardzo mnie nie zawiodła. Jeżeli był jakiś problem to tylko związany z wiekiem autka i tymi naszymi "SUPER DROGAMI"!!!
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
~franek
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Auto 3 lata temu sprowadzalem jako 10latka:) ksiazka serwisowa, ogolnie zadbany 120 tys przebiegu, fajne mile autko pojezdze nim jeszcze conajmniej z 3 lata, mozna sie przywiazac. Ogolem ekonomiczne, dosyc pakowne w wer HB (wozek dzieciecy do bagaznika sie miesci, rower na kolach 26 po zlozeniu siedzen, zrywne to ono nie jest ale napewno NIEZAWODNE!
~dgru
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Jak na tak stare auto, to chyba nie ma za bardzo na co narzekać. Zawsze jest coś do wymiany, ale nie ma na szczęście usterek, które zatrzymałyby auto na trasie. Trzeba regularnie przeglądać przy użycia oka fachowca, a nie będzie problemów. Dobry silnik do LPG.
~blazecz
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Polecam dla osób, ktore chca mieć samochód wygodny, niezawodny i w miarę ekonomiczny. Jest to autko warte swojej ceny, ale podkreślam że polecam te modele astry z silnikiem 1.6, a nie te padaczki 1.4.
~Ponczek
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Jak na autko z roku 1993 to jeździ sie nim wyśmienicie, zmieniłem układ wydechowy, nowy kolektor sportowy, strumienica nadźwiękowa zamiast katalizatora, przelotówka na środku i sportowy tylni. Autko lepiej sie zbiera z niskich obrotów i żwawiej reaguje na pedał gazu. Testy na hamowni wykazały 13 % wzrostu momentu obrotowego oraz 10 % wzrostu koni mechanicznych.
Opel Astra F Hatchback