Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1991-1994 (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EllFuerte
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Denerwującym drobiazgiem jest to, że centralny zamek otworzy wszystkie drzwi, ale niekoniecznie zamknie je. Będzie cieplej przeczyszcze styki :) Miejsce anteny jest też nieciekawe, 2 raz czeka mnie wymiana, nie wymieniam póki co wymienię przed sprzedażą w październiku 2010 jak za zarobione pieniążki za granicą kupię astre 2 / vectre b
~batman.foto@gmail.com
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Raczej bez większych problemów... Czasami trzeba coś wymienić jak się zużyje, typu klocki, oraz zużywające się zawieszenie, raz wymieniałem amortyzatory, raz pękła sprężyna tylna (wiadomo, polskie drogi), ale to jak w każdym samochodzie, ceny przeglądów i napraw raczej standardowe/niskie.
~Voodz
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Mimo, że Astra ma już swoje lata (za 4 będzie pełnoletnia ;) trzyma się dzielnie i wspólnie pokonujemy kolejne tysiące kilometrów. Z drobiazgów : żarówki świateł tył/przód, żaróweczki oświetlenia pokręteł i włącznika świateł. No i ruda zaczyna atakować.
~da_mann
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
centralny zamek w drzwiach po prawej stronie przestał działac - ale drobnostka - w przednich okazało się że był do czyszczenia styk, w tylych prawych po prostu obsunąl się przewód
~DOMINIK domino_nos@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
b.duża awaryjność tzw. silniczka krokowego (wada konstrukcyjna wymaga grzebania w orginalnej konstrukcji kanałów)oprócz tego nic sie przez ostatnie 5 lat nie działo
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
To 15 letnie auto więc się nie spodziewam niewiadomo czego. Czasami cos szwankuje ale w trasie NIGDY NIE STANĄŁEM a to najważniejsze
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Psują się typowe elementy od zurzyciaa. Planujuę wymianę sprzęgła tzn chciałem łozysko wyciskowe ale lepiej całe, ale to na wiosnę
~Piotrek juhas@stj.krakow.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Samochód ma to do siebie , że zawsze jest jakieś drobne "ale". Kłopoty z silniczkiem krokowym.
~tomek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
wymieniłem: silniczek krokowy 100zł, termostat 70 zł, diodę w opornikach od dmuchawy 3 zł,
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
13,3
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
czasami palą sie malutkie żarówki ok środkowej konsoli, czasami jakies stuki od drgań. Ogólnie to nie BMW
Opel Astra F Hatchback