Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1991-1994 (31) - Ergonomia

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~batman.foto@gmail.com
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Właściwie nie ma się do czego przyczepić. Wszystko na miejscu. Może tylko werjsa 3d jest w dłuższym użytkowaniu mniej praktyczne od 5d, ale to już nie jest kwestia ergonomii, a wyboru auta...
~Michał Blaszka
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
wszystko pod ręką, deska jest jesli chodzi o auto z początku lat 90 idealna, wręcz piękna, dodam że kupując to auto kierowałem się wyglądem deski w 35% przecież oglądamy ją jadąc :)
~Ready
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Przyzwyczaiłem się do innych aut i tu mnie troszkę irytuje wnętrze, co prawda jest proste i wszystko podręką, ale jakość tapicerek drzwi mnie drażni.
~Voodz
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Nic dodać nic ująć. Jak się człowiek przyzwyczai to już nawet nie patrzy gdzie trzeba sięgnąć żeby np. włączyć dmuchawę, ręka sama idzie :)
~DOMINIK domino_nos@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
bardzo nieprzemyślane schowki i półki, niedość ze jest ich mało to jeszcze źle ukształtowane, szczególnie półka pod schowkiem, pozatym niemam zastrzezen
~RedSoon@op.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Uważam, że przeciętnie, niby wszystko na swoim miejscu, ale miałem wydogniejsze i lepiej wykończone wewnątrz auta.
~EllFuerte
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Wszystko tam gdzie powinno być. Brakuje tylko możliwości wyłączenia podświetlenia kabiny przy otwartych drzwiach.
~sowa
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
autko na gazie pali ok 12 litrow gazu najwiecej 17 najmniej 9 ale moze tylko raz na aurostradzie przy spokojnej jezdzie ok 110km
~da_mann
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
jest super - wszystko pod ręką. Pod tym względem opel daje rade
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
13,3
~jarzab
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
wszystko na swoim mioejscu, brak jedynie kontrolki świateł mijania
Opel Astra F Hatchback