Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1991-1994 (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~batman.foto@gmail.com
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Raczej nie ma problemów z przestrzenią. Dla kierowców niższych, średnich i wyższych. Wersja GT 1.8 z 1992 roku ma regulację wysokości fotela kierowcy. Analogicznie sporo miejsca dla pasażera z przodu. Z tyłu już troszkę mniej miejsca, ale mimo wszystko Astra to auto rodzinne, z powodzeniem będzie spełniało tą funkcję i da radę w rodzince typu 2+2. Posiadam wersję 3d, dlatego w tej kwestii komfort pasażerów z tyłu jest znacznie ograniczony, pod...
~krzysiek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Dla mnie, w przecież nie największej budzie autka, jest wystarczająco dużo miejsca dla wakacyjnego zestawu 2+2 lub 4 sztuk osób dorosłych w cyklu miejskim,względnie krótkie trasy:) Mam 190 cm wzrostu i na przednich miejscach nie obijam się ani głową ani nogami,a to już coś. Z tyłu jeżdzę rzadko fakt, ale jak już jechałem da się przeżyć:)
~da_mann
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
niewielka z zewnątrz, za to w środku nikt nie cierpi;) ja mam 194 cm pozycja za kierownica wygodna, a i pasażer średniego wzrostu za mną nie obija mnie kolanami po plecach. Auto pdo tym względem przemyślane. No i bagaznik chyba z 500l do tego sprawia że na wakacje jest jak znalazł.
~Voodz
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Fotel kierowcy regulowany na wysokość. Jak odsunę fotel kierowcy na maksa do tyłu, to ledwo mogę wcisnąć sprzęgło a mam 185 cm wzrostu. Na krótsze trasy piątka ludzików da sobie radę, na dłuższej trasie w trójkę będzie im ciasno, ale w końcu to "2klasa" :)
~Ready
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Z przodu wygodnie, z tyłu też. Cztery osoby będą wygodnie podrózować. 6 osób wiem,że też pomieści bo miałem już taki kurs. Ogólnie obleci, ale przywykłem do dużych aut więc dla mnie tylko przeciętnie.
~EllFuerte
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Samochodem jeżdżę głównie sam lub z 1 pasażerem. Zdarza się jechać w 5 osób ale z tyłu pasażerom jest trochę ciasno ale do zniesienia.
~Kuuba
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Z przodu wygodnie nisko się siedzi, fotel kierowcy z regulacja wysokości rewelacja dla kobiet. Jedyny problem z wsiadaniem bo to wersja 3-drzwiowa.
~DOMINIK domino_nos@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
jak na wielkość auta jest ok, napewno lepiej niz w golfie III z tyłu duzo miejsca nad głową, wystarczający komfort dla 4 podróżujących nawet na długie trasy
~Daniello81(AKP)
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
dla kierowcy ok (regulacja wysokości) ale przy moim wzroście ok 190cm osoba siedząca z tyłu musi się cisnąć niestety
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
13,3
~GAnonim
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Kierowca i pasażer z przodu mogą podróżować bez żadnych problemów. Z tyłu, maksymalnie dwie osoby. Z tyłu wygodny jest podłokietnik :D
Opel Astra F Hatchback