Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1991-1994 (35) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~batman.foto@gmail.com
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Właściwie nie ma problemów. Nie jest tak wyciszona jak np. bmw e30, ale w środku mimo wszystko do 3,5tys obrotów hałas jest na przyzwoitym poziomie.
~mikplay@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
brak dostatecznego wyciszenia drzwi w zakresie wyzszyh czestotliwosci, bardzo irytujacy halas opon i pedu powietrza przy wyzszych predkosciach
~Ready
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Silnik słychać na wyższych obrotach i nawet fajnie warczy, ale świst wiatru jest dość mocno słyszalny już przy ok. 100 km/h
~Voodz
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Mam strumienicą i końcówkę wydechu .... mruczyy jak kotek :) No i te oponki ... Jak mi za głośno szumi to zgłaśniam audio :)
~da_mann
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
silnika nie słychać, za to szumia uszczeli w drzwiach - ponoć typowe...można się przyzwyczaić - albo podgłośnić radyjko;))
~OLO Tarnów
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
wyciszenie wnętrzna jest doskonałe trzeba sie wsuchać zeby cos usłyszeć z zewnątrz jedndynie silnik po 4500 obr jest lekko słyszalny
~olo
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
wyciszenie jest super zawieszenia i podwozia nie slychac silnik cichutki dopiero jak mowilem od 5000 robi sie glosniej
~DOMINIK domino_nos@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
na wysokich obrotach silnik hałasuje, ale jest i tak dużo cichszy od wersji z ręczną skrzynią, ogólnie jest bardzo dobrze
~EllFuerte
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Wyciszenie przeciętne, jeździłem lepiej i gorzej wyciszonymi samochodami z tego roku.
~Daniello81(AKP)
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
wpływ lat robi swoje auto nie jest najcichsze przy 200000 tyś km w drzwiach coś skrzypi
Opel Astra F Hatchback