Oceny Opel Astra F Hatchback 1.7 D 60KM 44kW 1992-1994

Najnowsze oceny Opel Astra F Hatchback 1.7 D 60KM 44kW 1992-1994

2,9
~prizoner@o2.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Jak dla mnie to nie jest to dobry samochód pod względem niezawodności. mam jeszcze staruszka golfa 86´ i jakby nie on ( nigdy mnie nie zawiódł, holowałem nim astrę może z 10 razy ) to pewnie chodziłbym na nogach dzisiaj.
~Groszek
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Autko rodzinne, tanie w eksploatacji, części wszędzie dostępne i niedrogie, żadnych poważniejszych usterek, jak na autko o przebiegu 207 tys km prowadzi się świetnie. Jej jedynym mankamentem są blachy - wyłazi mi rdza na prawym progu. Poza tym wszystko ok. Gorąco polecam
3,6
~azja
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Dla mnie wystarcza nierzucajace sie w oczy auto, htb więc możliwości przewozu dosyc dobre. Żona i dziecko jeżdżą z tyłu i nie narzekają. Jak sobie poczytałem o innych nowych autach to doszedłem do wniosku że mam idealne auto.
~marcin_sinicki
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Moje pierwsze auto i jestem bardzo zadowolony , niska awaryjność , niskie koszty utrzymania , wielka wielka przyjemność z jazdy
~emil
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
fantastyczne i przyjazne uzytkownikowi proste autko, polecam poczatkujacym kierowcom
~Adik (miałem już dwie Astry)
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Tanie dobre auto, nie dla kozaka ale dla myślącego człowieka. Kupujesz tanio, do baku lejesz mało a jak sie coś zużyje to za parę groszy kupujesz części zamienne.
~Paweł
gdybym miał ten samochód z silnikiem 1.7TD nie powiedziałbym złego słowa
~fidelf@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Naprawde dobre auto - zero rdzy, mało pali, wygodne, bezpieczne, b. ekonomiczne; lecz troche za głośne i stresujące w zimie (jak to stare diesle). POLECAM
~vini23@wp.pl
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Nie znajduje wad.. Auto jest toporne.. ale pozatym same zalety jak na ten rocznik
4,1
~Goofy
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Jak na samochód 10-cio letni ma się całkiem niezle,tylko ta rdza na tylnych nadkolach...Nawet mimo to bez porównania z polskim .Siekierą ciosany,nie do zajeżdżenia-Astra to dobra bryka.
Opel Astra F Hatchback