Ocena kierowcy - Opel Astra F Kombi

pipeno@o2.pl, 16 lat temu
Silnik 1.4 i 60KM 44kW
Rok produkcji 1996
Opel Astra F Kombi 1.4 i 60KM 44kW 1991-2002 - Oceń swoje auto
Karoseria : bardzo ale to bardzo rdzewieje
Układ hamulcowy : uklad hamulcowy nie pracuje najlepiej
Inne : rezystor nawiewu, i co 50 tyś uszczelka pod miska
jest ok, myslalem ze bedzie gorzej
silnik pracuje wporządku, w moim kombiaku nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem, ale nie ma większych wycieków i cały czas jeździ na gazie, problelem sie staje to ze robi sie mocniejszy na gazie niż na paliwie
problem z dwójka daje troche sie we znaki, podobno regulacja pomaga, ale ogolnie nie jest źle, wybieraki juz pusciły i widac stojący olej ze skrzyni, ale dolewka co rok i sie jeździ dalej
jak na ten przebieg to uklad jezdy jest dobry, amortyzatory sie trzymają nawet nieźle, najgorzej to wypada tył w kombi , strasznie rzuca na mokrym, raz jak mnie rzuciło to 3tyś złoty mnie to kosztowało
widoczność oki, do tyłu tez całkiem nieźle choc wymaga przyzwyczajenia sie
ergonomia, wporządku, schowek troche badziewny i włacznik oświetlenia w kabinie, pozatym ujdzie
juz 3 razy naprawiałem rezystor nawiewu, pozatym strasznie parują szyby, naprawde tragedia
duzo miejsca, bagaznik ogromny, polecam, tego kombiaka pod tym wzgledem
powyzej 120km/h nie da sie słuchac radia , świst powietrza daje popalić, ale na światłach nie słychac silnika, a dodam ze wyciołem katalizator, rewelacyjnie chodzi, nic go nie dusi, i mocy troche doszło
wszystkie naprawy robie sam z kolegą, a nie znam sie na mechanice, psują sie tylko drobiazgi jak narazie, auto łatwe w naprawach, częsci tańsze niz do fiata, trzeba tylko czesto wymieniac filtry i olej, i żywotność podzespołow sie wydłuża
za tą kase warto, na gazie jeździ sie naprawde oszczednie po ca lej europie sam reguluje sobie gaz i wychodzi naprawde tani w eksploatacji
jeszcze mnie nie zawiodł, mam nadzieje ze tak będzie, pomimo przebiegu , dał rade zrobić 3tyś kilometrów w ciągu trzech dni,
jeszcze mnie nie zawiodł

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 60KM 44kW [l/100km]