Oceny Opel Astra F Kombi 1.4 i 60KM 44kW 1991-2002

Opel Astra F Kombi 1.4 i 60KM 44kW 1991-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra F Kombi 1.4 i 60KM 44kW 1991-2002

~valve
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Chciałem dać ocenę "doskonale" dla tego samochodu co w klasie Compact-ów prawie się asterce należy. Jednak drobne usterki, których nie powinno być a które wkurzają mnie dość często spowodowało, że tą ocenę zaiżyłem. Pomijając te "drobiazgi" jest to bardzo dobry samochód. Po pierwsze: Przystępne koszty zakupu i niska utrata wartości po zakupie auta używanego. 2. Niskie koszty eksplatacji i części zamiennych. 3. Niezły komfort jazdy, wygodne...
~Piotrek
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Posiadam auto rok i jak na razie wymieniłem końcówki drążków, swożnie, sprężyny i zrobiłem rozrząd... jak na 14-letniego opla dobrze się trzyma...pokazuja się małe punkty rdzy które odrazu robię.. jak na Astre to dla mnie bardzo dobry samochód... mam prawojazdy od 3 lat a jeżdżę nią od roku i służy mi bardzo dobrze.. nie nazekam na zawieszenie i elektronike... mało wadliwe... silnik mógł by być tylko od 1.6 ale 1.4 daje sobie radę nawet z...
~michał
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
auto to typowy wół roboczy. jestem z niego bardzo zadowolony pomimo że asterka jest z Gliwic i niema żadnego wyposażenia. Na liczniku stukło 300tyś km to autem da się jeździć. Bardzo dobrze przyjmuje instalację LPG.
~Polski Traker
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Mam już drugą taką Astrę o czym wcześnie nie wspomniałem,poprzednia była starsza i trochę uboższa jak chodzi o wyposażenie ale miała motor 1,6cm.osobiście uważam że do tych modeli to jest minimum jakie powinno być montowane jak już wspomniałem 1,4cm 8v to raczej pomyłka.
~Grzesław
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Całokształt doskonale. Piękne auto, odporne, niezawodne, tanie w eksploatacji. 30k rocznie nie robi na nim wrażenia, a sposób w jaki go używam prawdopodobnie zamordowałby większość aut na rynku. Jeśli szukasz nowoczesnego auta z dobrym wyposażeniem, to spadaj na bambus, to nie jest auto dla ciebie. Jeśli jednak chcesz mieć maszynę, która nie odmówi ci niczego, nie zrujnuje portfela i do tego pojeździ przyzwoicie po naszych kiepskich drogach...
~zullo
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Astrę kupiłem gdy miała 105000 km przebiegu, od znajomego pierwszego właściciela w 2005 roku. Była autem lekko powypadkowym, ale nie zmsakrowanym. Naprawił ją solidnie znajomy warsztat. Przy przebiegu 185000 km założyłem do niej instalację gazową i eksploatowałem do przebiegu 265000 km. Teraz już nie jeżdżę tym autem - jest wystawiona na sprzedaż.
3,8
~marcichy
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
auto spoko, jeszcze dobrych kilka lat bedzie z niego pociecha, wnetrze zadbane i czyste - materialy wytrzymuja wiele lat (ale trzeba dbac), wiedzialem co biore wiec na moc 1.4 nie moge teraz powiedziec nic zlego;)
~masey@priv6.onet.pl
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Silnik 1,4 16V dobrze radzi sobie z tym autkiem nawet w wersji kombi, przy tym mało pali. Klocki hamulcowe dość często trzeba wymieniać, podobnie pompę wody, a nie wspomnę o rozrządządzie który wg. książki serwisowej należy wymieniać po 120 tys. a wytrzymuje tylko połowę.
~Piotr
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Auto dobrze wykonane. Silnik jest rewelacyjny, może nie pod względem mocy ale mechaniki. Nie trzeba w to auto ładować nie wiadomo jakich pieniędzy.
~Miql
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Zależy kto czego oczekuje od samochodu. astra jest oszczędna i pojemna w dodatku rzadko się psuje a jak się już to zdarzy to i tak nie rujnuje kieszeni. Się dba to się ma ;)
Opel Astra F Kombi