Lista ocen Opel Astra F Kombi 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 (44) - Widoczność

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dziadek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Posiadam Astę kombi, widoczności nic nie można zażucić. Idealnie, Co do parujących szyb - wystarczy wyłączyć zamknięty obieg powietrza w aucie ;) raz zmieniałem filtr cząstek stałych.
~msd2@op.pl
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
przynajmniej jak dlamnie bo nauczyłem lata temu jeździć na dostawczaku i rzadko urzywać wew. lusterka to jak dla mnie wszystko widać nawet jak na taki rocznik auta
~Paweł
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Widoczność bardzo dobra w każdym kierunku (zasługa dużych okien). Brak problemów podczas manewrowania i cofania. Zbyt małe są lusterka boczne.
~Kretul
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Ja widze wszystko i nie przeszkadzaja mi slupki tylne. Mam regulowana wysokosc fotela wiec moze ci co jej nie maja to narzekaja na widocznosc.
~Arek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Tu jest wszystko OK! W moim aucie jest klima więc szyby wogóle nie parują. Jeżeli jednak ktoś nie ma tego bajeru to słyszałem że szyby lubią parować.
~marko556
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Po prostu super, lepiej się nim parkuje niż małym hatchbakiem lub sedanem. Wszystko widać, dobrze oszklona buda.
~Emil - emil.klocek@gmail.com
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Widoczność dobra, lecz dla mnie, osoby o niskim wzroście trochę jest za nisko, ale nie sprawia mi to jakiś problemów.
~J.D.
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Ja jeżdze kombi i nie narzekam na nic, widoczność jest dobra, tylko troche większe mogłyby być lusterka boczne.
~RatMan
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Do przodu i na boki świetnie W kombiku do tyłu juz troszkę gorzej - wymaga wyczucia przy parkowaniu
~Dery
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
do tyłu jak i w lusterkach super,ja mam kombi i musze przyznać żę fajnie się nim cofa , parkuje, ok
Opel Astra F Kombi