Oceny Opel Astra F Kombi 1.6 Si 100KM 74kW 1992-1995

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Astra F Kombi 1.6 Si 100KM 74kW 1992-1995

~Tenor
Kombi 1.6 Si 100KM 74kW
Generalnie samochód oceniam bardzo dobrze. Przez 6 lat eksploatacji nigdy mnie nie unieruchomił. Podzespoły mechaniczne - silnik, zawieszenie - bardzo solidne. Koszty napraw bardzo niskie. Prosty, solidny wóz, ale jak na ten rocznik nieźle wyposażony. Jedynym mankamentem w tych modelach jest korozja - dotyczy progów i tylnych nadkoli.
~umek19@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 Si 100KM 74kW
wstawilem fajne alusy i podnioslem tylne zawieszenie i wyglada super , ale sztwnosc ramy mi sie nie podoba ,ale mam ten samochod od 10 lat i nie nazekam, bo malo sie psuje i latwo sie naprawia i jest jeszcze w miare nowoczesny , ale radze go pozadnei zabezpieczyc zeby cos go nie zjadlo, bo sam sie o tym przekonalem
~Cygan
Kombi 1.6 Si 100KM 74kW
Komfort jazdy jest fenomenalny, czuć jak auto dosłownie płynie po asfalcie po wymianie na nowe zawieszenie, a wspomaganie cud miód i orzeszki, można kręcic małym palcem u ręki w miejscu.
~Szymon simon202@interia.pl
Kombi 1.6 Si 100KM 74kW
OGÓLNIE AUTKO SUPER(wiadomo każdy chwali swoje) Ale ja jeszcze raz kupiłbym je.JAK MACIE PYTANIA NT. TEGO MODELU CZY USTERKI PISZCIE NA MAILA CHĘTNIE POMOGĘ simon202@interia.pl
~bari
Kombi 1.6 Si 100KM 74kW
autko fajne ekonomiczne,bezawaryjne,no tylko ten gaz z tymi swiecami,ogolnie polecam
3,5
~Mariusz
~Bm
Kombi 1.6 Si 100KM 74kW
Bardzo dobre auto na LPG! Silnik rewelacja choc z moim przebiegiem silnik mógłby odwiedzić warsztat. Ogólnie jestem bardo zadowolony, żadnych poważnych usterek!!! Za 3000 tys. zł nie ma sie nad czym zastanawiać jeśli ktoś chce tanio jezdzić:) (Stosunek jakość/cena)
3,8
~Cawww
Kombi 1.6 Si 100KM 74kW
jak na 1.6 dla mnnie bajka jak trzeba przy...ac to sie leci a jak ktos ma gaz to padaka!!!leje do niego tylko 98 Ostatnio w 4 chlopa przez cala polske 180/h na autostradzie i chcialo jeszcze isc!!!Ale zimowki.. (Silnik)
4,1
~adrian
~VoorT
Kombi 1.6 Si 100KM 74kW
Silnik C16SE (8v, 100KM) pracuje dobrze. Nie bierze oleju (co dosc niezwykle jak na Opla) i pracuje rowno. Jedyny mankament to halas jaki generuje na wysokich (5K+) obrotach. (Silnik)
Opel Astra F Kombi