Oceny Opel Astra F Kombi 1.7 D 60KM 44kW 1992-1994

Opel Astra F Kombi 1.7 D 60KM 44kW 1992-1994 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra F Kombi 1.7 D 60KM 44kW 1992-1994

~Smoku
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
Tani, dobry i pewny samochód, idealny dla kogoś kto szuka pojazdu, którego może być pewien każdego dnia. Ja zakupiłem swoją asterke za 7-set zł dołożyłem 2k zł m.i. na rozrząd i progi i użytkuje ją już 3 lata, bez żadnych problemów. Nie zdadzyło się jeszcze aby odmówiła współpracy.
~marcin
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
za 2500 zł nic ekonomiczniejszego, tak użytkowego i jeszcze którym da się jeździć nie znajdę, najgorsze są blachy, jeszcze się trzyma kupy, wspawane fartuchy przez poprzednika, ale próg po zimie już ma dziórkę, trzeba oczyścić, zalepić i pomalować i jeszcze rok pośmigam
~pietmac@wp.pl
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
Moim zdaniem w porządku. Solidne autko. W dobrych rękach dotrwa dłuuugo. Ja swoją Astrę (2-óch właścicieli przede mną) doprowadzałem ponad rok do zdrowia, ale za to teraz tylko zmiana olejów i filtrów.
~heluś
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
Jezeli duzo jezdzisz lub jestes biednym studentem i nie masz duszy wyscigowca to samochod jak znalazl dla ciebie. Oszczedny i tani w eksploatacji, z tym ze troche toporny. Poza tym astry lubia gnic, ale ja trafilem na wzorowy egzemplarz. Nie ma na nim zadnej rdzy, mimo wieku 14 lat
~adam opel
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
Spalanie w granicach 5L, drobne problemy z elektryka, jest kilka innych usterek ale auto ma swoj wiek i na pewno sie sprawdza w akcji
~tymma@wp.pl
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
Samochód sprawował się bardzo dobrze. Gdyby nie nasze drogi byłoby doskonale jak na ten rok samochodu. Najbardziej zaskakuje mnie spalanie. Pali naprawdę bardzo mało.
3,4
~Gajgers
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
Bardzo dobry samochodzik, ekonomiczny, bez komfortów, ale całkiem dobrze się jeździ.
~IP
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
Przez pierwszych 8-9 lat nie miałam większych problemów,chyba,że z mojej winy usterki,po upływie 10 lat raz do roku coś naprawiam.
4,1
~Marcin
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
ogolnie auto za ta cene jest ok jego minusy to za słaby silnik 1,7D polecam tylko TD i zmora wszystkich korozja tylnie nadkola i podłoga tu jets wjelki minus a po zatym ok
~shogunpl
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
mogłby być nieco mocniejszy,na trasie troche mocy brakuje,ale w mieście idealnie.OSZCZĘDNY! (Silnik)
Opel Astra F Kombi