Lista ocen Opel Astra F (18)

4,1
~mateuka, mateuka@interia.pl
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Od dwóch lat jestem zadowolonym posiadaczem tego wozidła. Nigdy mnie nie zawiodła. Cieszę się osiągami i ekonomiką eksploatacji. Asterka miewa humorki w postaci drobiazgów, które jednak nigdy nie uniemożliwiają jazdy. Autko jest dobre i do miasta i na trasę.
~tenolog
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Bardzo dobry i żwawy silnik jak na to auto, elastyczność przy wyprzedaniu jest w pełni zadowalająca. Przy sporych mrozach nigdy mnie nie zawiódł, odpala na jeden obrót. Zimny jest trochę głośny, ale potem ładnie pyka... (Silnik)
3,8
~Jeen
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
samochód ma już swoje latka i swoim wyglądem nie przyciąga ale w porównaniu do innych samochodów w jego wieku również nie odstrasza.
~idv@interia.pl
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
ogolnie jest troche lepiej niz przecietnie ale nie jest dobrze, samochod z ciekawym choc paliwozernym i ospalym silnikem, nieprecyzyjnym ukl.kierowniczym, przyzwoitym zawieszeniem i wnetrzem. nie ma powodow do powaznych narzekan ale tez zbytnio nie cieszy:)
~jacki
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Auto przyjemne w prowadzeniu, pozwala poczuć sie pewnie i bezpiecznie. Koszty paliwa renkonpensuje komfort w prowadzeniu. Dobre wspomaganie, sztywne zawieszenia, szerokie "kapcie", elstyczny silnik, w pełni regulowany fotel i kolumna kierownicy w 3D staniowią niewątpliwe zalety auta. Jakośc tapicerek wystrój wnętrza ma swój charakter - choć nie koniecznie dla kobiety ;)
~piteer212
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do silnika, sprawuje się idealnie, po prostu perfect! 115 KM w dzisiejszych czasach może nie jest rewelacją ale można tym pośmigać. (Silnik)
~Marcin
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
jak wszytko w życiu ma swoje plusy alie i czasami minusy
4,1
~Alfioso
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Z auta byłem bardzo zadowolony, niemniej było trochę za ciasne na 4-osobową rodzinkę. Gdyby nie częste drobne usterki byłoby 5.
~alfa717
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Bardzo dobre i niedrogie w utrzymaniu auto, niedorgie części ...
Dziennik kosztów dla Opel Astra F
6,6
8,1
9,7
~Waldi z BALEWKA
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
jest dobrze ale jedno powiem w tych samochodah jest zadurzo sensorow i tej calej elektroniki bez komputera nie podhoc