Lista ocen Opel Astra F Sedan 1.4 i 60KM 44kW 1991-2002 (64) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Wymienilem korbke od szyby kierowcy, koncowki drozkow, czesto przepalaja sie zarowki lamp i kontrolek. Najlepiej uzywaz w tablicy rozdzielczej do kontrolek zarowki mniejszej mocy, niz fabryczne. Kilka razy wymienilem tlumik, przepala sie.
~Kuba
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Mam auto koło 3 lat, przez ten czas awarii uległo - dźwignia kierunkowskazu - łączniki stabilizatorów i inne drobne rzeczy z zawieszenia (sworzeń wahacza) - rozpadł się tylni tłumik, środkowy też już \"puszcza\"
~miszcz_g@interia.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jak to w Astrze - drobnych usterek jest dużo (zamek, przełącznik, przewodzik, piszczenie, etc.), ale nie wpływają znacząco na komfort jazdy, chyba że jest się samochodowym pedantem - ja niestety jestem, więc tylko 3.
~MD
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Tu jest dobrze. Odpadł mi tłumik końcowy, zaciął się zamek w drzwiach pasażera i linka od prędkościomierza terkocze (nie da się dostać oryginału a z zamiennikami nie chciałem próbować, przyzwyczaiłem się).
~Dawid
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Niezawodność - szczera ocena: doskonale- nigdy tym samochodem nie wracałem na lawecie, zawsze odpalił, zawsze chce mnie słuchać ( a może dlatego, że i ja go słucham - wszystko robię na czas).
~Tomasz
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
w ciagu dwuch lat alternator regenerowany , linka sprzegla , obydwa wahacze . mam nadzieje ze długo nic sie nie popsuje :) zaznaczam ze zrobiłęm do tej pory 27 tysw te dwa lata co mam atsre .
~Loki
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Podświetlenie pokręteł od nawiewów wysiada na samym początku. Wysuwana antena zacina się niewiele później i już nie da się jej schować. Ale usterki te nie wpływają znacznie na komfort jazdy.
~bobek
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Rok produkcji 1999 (nie było na liście do wyboru). Od 2007 włącznik świateł *2 (nowy \"oryginalny\" popsuł się po 3 miesiącach), przełącznik świateł drogowych, termostat, lampka hamulca ręcznego. Rdza.
~piotr-k8@o2.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
no u mnie padaly same drobiazgi, raz jakis silniczek od nawiewu (naprawa 35zl) jakis stycznik w elektryce od pompy paliwa (30zl) i powazniejsza linka od sprzegla (65zl). wszystkie ceny z robocizną:)
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Sedan 1.4 i 60KM 44kW
8,1
9,3
~ytozon
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Szwankuje oświetlenie kabiny, podświetlenie kokpitu, ale to w niczym nie przeszkadza. Czasem zacina się dźwignia kierunkowskazów. Świeci się CHECK ale to wina instalacji LPG.
Opel Astra F Sedan