Oceny Opel Astra F Sedan 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002

Najnowsze oceny Opel Astra F Sedan 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002

3,5
~Michał
Sedan 1.6 i 16V 100KM 74kW
Samochód od nowości w rękach mojej rodziny czyli od 1999 r. Zupełnie bezawaryjne auto , a przypominam ,że ma przejechane ponad 200000,bardzo trwałe i proste zawieszenie, jedyne to czasem trzeba zmienic jakieś drobiazgi w zawieszenie w goszowych kosztach.Do tej pory nic sie nie zepsuło, nawet sprzęgło jest oryginalne, klocki wytrzymuja ponad 40 tyś, tarcze dużo dłużej.Mankamentem jest bardzo mięciutkie zawieszenie i zbyt luźny układ...
3,7
~Koen
Sedan 1.6 i 16V 100KM 74kW
Całkiem znośnie, auto do codziennej eksploatacji, wystarczająca dynamika na krótkich, miejskich i podmiejskich odcinkach, mało problemów, a koszty napraw niskie. Na pierwsze auto albo jako użytkowe w rodzinie nadaje się świetnie, zwłaszcza z LPG. Na minus jedynie spalanie, taki urok starych wolnossaków.
~SZYBKI8522
Sedan 1.6 i 16V 100KM 74kW
Ogólnie samochód dobry, szkoda że nie jest zabezpieczony lepiej pod względem antykorozji ale gdyby tak było to znów cena nie była by tak atrakcyjna jak jest obecnie. Astra f jest bardziej poszukiwana na rynku niż jej następczyni gdyż model f jest duużo lepszy od młodszego. Samochód zasługuje jak najbardziej na pozytywną opinię, moim zdaniem jest to najlepsza opcja na rynku uwzględniając wszystkie aspekty, głównym z nich jest cena.
~x
Sedan 1.6 i 16V 100KM 74kW
świetny samochód, mam od nowości i nie ma lepszego samochodu, może nie jest super wyposażony ale w tej klasie nie ma lepszego auta, wygodnie, mało pali, tanie w utrzymaniu, nic tylko jeździć a jedyne wyposażenie to wspomaganie kierownicy
~Vorecki
Sedan 1.6 i 16V 100KM 74kW
W moim przypadku było to bardzo dobre auto sprawdziło sie w ekstremalnych warunkach, zawsze zawiózł mnie do celu, mam ogromny sentyment do tego auta. Tegoroczne mrozy nie były mu straszne przy najniższych temperaturach auto odpalało od jednego \"cyknięcia\" ośmioletni akumulator! Moje nowe jednoroczne auto zostawało w domu gdyż nie dawał rady odpalić!
~marcos
Sedan 1.6 i 16V 100KM 74kW
Generalnie przyzwoite autko.Duży bagażnik!!!(sedan), dobry silnik,przeciętna skrzynia Najpoważniejsza wada to rdza !!!!
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Sedan 1.6 i 16V 100KM 74kW
7,1
9,8
3,8
~szyman7@go2.pl
Sedan 1.6 i 16V 100KM 74kW
Jak na taką cenę samochód godny polecenia. Tanie części, brak większych awarii, elastyczność silnika przemawiają za tym samochodem.
~Tomas2510
Sedan 1.6 i 16V 100KM 74kW
Za taką cenę warto kupić ten popularny model samochodu. Tym bardziej że jest on stworzony dla ludzi młodych z wyobraźnią. Solidna konstrukcja i wygoda.
4,1
~Mariusz
4,1
~Andrzej Kozłowski
Sedan 1.6 i 16V 100KM 74kW
Średnie spalanie przy dojazdach do pracy, głownie na terenach pozamiejskich i trochę po mieście to 7,8 lita gazu. Na długich trasach np. jadąc 250 kilometrów w góry spalanie spada do 7,5 litra i to przy pełnym obciążeniu (5 osób + bagaż). Generalnie nie lubię jeździć na wysokich obrotach, stąd pewnie te stosunkowo niskie wartości. Ostatnio np. po zatankowaniu 36,5 lita gazu przejechałem 480 kilometrów co daje wynik 7,6 litra gazu. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Opel Astra F Sedan