Oceny Opel Astra F Sedan 1.6 Si 100KM 74kW 1992-1995

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Astra F Sedan 1.6 Si 100KM 74kW 1992-1995

~Cezorek
Sedan 1.6 Si 100KM 74kW
Tylko człowiek skrajnie potrzebujący pojazdu zdecyduje się na 30 letniego Opla. Zawsze podobała mi się bryła w Astrze F i w końcu ją mam. Rok jest ze mną i stwierdzam, że to świetne auto mimo upływu lat.
4,1
~Grand
Sedan 1.6 Si 100KM 74kW
Astra si składana w Niemczech tylko 1,5 roku. Solidne wykonanie, świetne silniki (zabiły je normy spalin z 94 roku :( ) . Nic nie trzeszczy wykończenie na wysokim poziomie, pełna elektryka, komputerek(mid) z sondą w baku i czujnikami na płynach pod maską (nawet od spryskiwaczy :) ) ,pokazuje przepalone żarówki. trochę już przejeździłem i nie mam z nim problemów
~piasek87@tlen.pl
Sedan 1.6 Si 100KM 74kW
Auto świetne a poprawił bym w nim tylko blachę i spalanie.
~Łukasz P.
Sedan 1.6 Si 100KM 74kW
najlepsze 1.6 w historii Opla. Do LPG idealnie pasuje.. w ciągu 6lat zrobił 120tys km na gazie.. i na tym samym reduktorze. Spalanie 7,5 LPG trasa, miasto 9LPG, benzyna only do rozruchu:) Szczęśliwy egzemplarz? (Silnik)
~Czarny
Sedan 1.6 Si 100KM 74kW
kupilem ja prawie dwa lata temu i przez ten caly czas ani razu mnie nie zawiodla w naprawy nie wlozylem nic bo nic sie nie popsulo wymienilem tylko czesci ktore sie zużywaja jak olej i filtry pozatym bez zarzutu cena jest warta tego co mam (Stosunek jakość/cena)
~fenomagik
Opel Astra F Sedan