Ocena kierowcy - Opel Astra G Cabrio

Opel, 11 lat temu
Silnik 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
Rok produkcji 2002
Opel Astra G Cabrio 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW 2002-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : Nie ma słów by tu o nim napisać po prostu miodzio
Ten samochód to istna rakieta ciągnie od samego dołu ale jak ktoś już wspomniał powyżej 2500 tys/obr to pokazuje klase i nie jeden koks z bejcy czy audi poczuł zapach dymku
Silnik rewelacja.Ciągnie od samego dołu nie ma problemu z wyprzedzaniem innych samochodów.Jest cichutki w środku więc można słuchać muzyki i rozmawiać nie podnosząc głosu.
Super.Manual i czego chcieć więcej.Nie haczy i super chodzi.Oby tak dalej
Doskonały.Trzyma się drogi jak przyklejony nie ma obawy że ucieknie nam w krzaki.Tak jest u mnie jak ktoś gada że jest nadsterwony to ma coś zj****e w zawieszeniu
No tu niestety słabo.Ale da się z tym żyć
No coż ten silniczek lubi sobie wypić ale po 200 żróbkach można się było tego spodziewać jak ktoś ma na auto to na paliwko również.
Mam klimatyzecję ręczna więc to nie automat ale latem gdy się odpali to w przeciągu paru chwil mamy chłodniutko więc się nie pocimy :)
No cóż z przodu miejsca jest z tyłu nie za bardzo ale da się rade jeżdzić w 4 bo w 5 to już nie zabardzo chyba z na krótkiej trasie
Do 170 jest cicho ale powyżej to już zaczyna być słychać ten warkot potęznej budy jaką mamy pod maską ale nikt nie chce tym wolno jeżdzić
No tu to się zaczynają schody ponieważ ceny przeglądów są drogie a częsci jak u mnie w okolicy również są drogie ale ten samochód tak często się nie psuje by się martwić o częsci
ża 20 tys mamy super samochód bezawaryjny którym można poszaleć gdy mamy kawałek równej drogi a nie dziury na dziurze
Samochód miodzio 2 latka u mnie i nic jeszcze się sypneło trzeba tylko umieć tym jeżdzić a wszystko będzie dobrze
Bez komentarza.Samochód bez awaryjny ale jak pisałem wyżej jak umiesz dbać to samochód dba o ciebie.Proste

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW [l/100km]

11,1