Oceny Opel Astra G Cabrio

Opel Astra G Cabrio - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra G Cabrio

~Ellag
Cabrio 1.8 16V 125KM 92kW
Ogolnie bardzo przyjemny samochod na kazda pore roku. Wydajne ogrzewanie/klimatyzacja, duzy bagaznik, jak na cabrio (tygodniowe zakupy, ewentualnie dwie spore walizki i torba). Cztery pelnowymiarowe miejsca dla pasazerow. Wiatr we wlosach :) Wszystkie przeglady w cenie zwyklej Astry. Zlodziejom niespecjalnie sie podoba :)
~Majek
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Autko kupiłem nowe w 2004roku ( wyprzedaż rocznika 2003 i jest z końcówki produkcji w Niemczech) Posiadam Astrę w wersji nadwozia kombi a wyposażeniowej Njoy. Po zakupie założyłem do niego w serwisie OPLA instalację gazową zalecaną wówczas przez GM. Jak na kompakta jestem z niego bardzo zadowolony. Uważam że na tamten czas był to bardzo dobry zakup. Jak do tej pory to nie mam z samochodem żadnych problemów tylko tankuję i w drogę a średnio w...
~Przedstawiciel hadlowy
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Firma w której pracuje zakupiła ASTRY II jako auta flotowe. Ja jedną dostałem jako firmówke i jestem bardzo zadowolony. Mimo, że mam ciezką noge auto się nie psuje a jezdze bardzo duzo. To samo jest w innych OPLACH moich kolegów z pracy, oni równiez sa zadowoleni. ASTRA II to idealny trwały i solidny samochód dla rodziny i jak dla FIRM. POLECAM!!!
3,6
~Marek
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
Byłem zadowolonym posiadaczem tego auta do czasu gdy "specjaliści" z ASO zignorowali moje uwagi na temat nietypowych hałasów pod maską czego efektem była awaria pompy wodnej po przejechaniu 1500km od ostatniego przeglądu i wezwanie lawety. A następnie zaczeli majstrować i próbować nieudolnie naprawić to co powinno być wymienione wcześniej.
~GGM
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
To mój 5 samochód i zdecydowanie najlepszy. Wygodne wnętrze, doskonała jakość materiałów, wszystko na swoim miejscu, bez zbędnych upiększeń. Silnik 1,6 chodzi rewelacyjnie, doskonale przyspiesza, w starciu z innymi autkami zero kompleksów, spokojnie wyciąga 200 km/h i przy tym nie jest paliwożercą. Autko uniwersalne, dobrze zrobione, polecam.
~Tomek ldz
Cabrio 2.2 16V 147KM 108kW
Auto jest naprawdę dopracowane i godne polecenia. A silnik zbiera się doskonale od samego dołu do odcięcia.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Cabrio
6,2
8,6
~Opel
Cabrio 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
Ten samochód to istna rakieta ciągnie od samego dołu ale jak ktoś już wspomniał powyżej 2500 tys/obr to pokazuje klase i nie jeden koks z bejcy czy audi poczuł zapach dymku
~Cosmo
Cabrio 2.2 16V 147KM 108kW
Auto jest wspaniałe, zwłaszcza że to moje drugie prawie takie samo.
3,8
~filip
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
tani samochód w eksploatacji.. jak zwykła astra..Różni się zderzakami.lusterkami i listwami bocznymi.. bo to bertone..
~SS
Cabrio 1.6 16V 101KM 74kW
sadze, że jest ok , probelmy to tylko to ze twardy na nasze drogi , i ta cholerna uszczelka od dachu!!, no i to ze czasmi po dziurach słychac ten nieszczesny plastik. i tyle:) ale ogolnie frajda
Opel Astra G Cabrio