Oceny Opel Astra G Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW 1998-2000

Najnowsze oceny Opel Astra G Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW 1998-2000

3,7
~czarmit@op.pl
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń, oprócz trochę za słabego silnika (moc, elastyczność, spalanie w mieście zimą - 8,5; trasa - 5,8, latem miasto - 7,4; trasa - 5,4). Niewygodne siedzenia przednie (twarde, słabo trzymające boki. Drogi przegląd w Warszawie (pierwszy po roku ok 700 zł za wszystko). Dobre hamulce, tylko piszczące. Szlag mnie trafił, kiedy po 20000 przebiegu musiałem wymienić dwie końcówki drążka kierowniczego (koszt wraz ze...
4,1
~Roztok1
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Auto bardzo ładnie się prezentuje, ma szyberdach, dobre wspomaganie, na plus mogę też zaliczyć porządny zestaw audio. Silnik trochę za słaby, ale jak ktoś nie ma aspiracji rajdowca to nie powinien narzekać. Trochę za mało schowków. Mam to auto od niedawna więc nie mogę za bardzo niczego złego napisać o jego awaryjności.
~kubello
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
jak na te klase to bardzo dobry samochod. dobrze sie prowadzi, a ekonomiczny i zwawy silniczek daje rade. poza tym wygodny - trasa 800km nie zmeczy mnie ani troche. dodatkowo ma calkiem pojemny bagaznik. oprocz tego dzieki skladanym fotelom przewiozlem ostanio lodowke hehe
~multiplier
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Auto z silnikiem 1.2 odczuje każdego nowego pasażera na pokładzie. Jazda solo przy zaawansowanej anoreksji wydaje się nawet dynamiczna.
~bolszewik
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Auto bardzo dobre. Za 11 tysięcy można mieć na prawdę niezawodny pojazd. Sylwetka nadal może się podobać, choć super szału nie ma. Jest ok. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł na drodze.
~onlywinter
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Ogólnie to astra spełniła moje oczekiwania. Szukałem auta większego od poprzedniego (Ibiza 1,4 8V), szybszego, cichszego, i tańszego w eksploatacji.
~Maniak motoryzacyjny
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Posiadam wersje 3 dzwiową, w aucie brakuje drugiej pary dzwi. Wsiadanie do tyłu do tyłu jest troche utrudnione. Bardzo duży bagażnik, chyba najwększy w swojej klasie 370l.
3,8
~silvestro.g@email.it
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Ja go naprawde lubie, zawiudl mnie tylko raz ale to bylo dawno.
~Tekan
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Dobry samochodzik moze nie dla szalencow drogowych z uwagi na maly silnik...... ale komfort i wyposazenie(4 poduszki abs itp.) w stosunku do ceny sa dobre!
~Jakub Kaźmierczak
Opel Astra G Hatchback