Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW 1998-2003 (182) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 311 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil_D
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Tutaj daję przeciętnie, zastanawiając się czy nie dać "źle". Mam 178 cm wzrostu, a cały czas zahaczam głową o słupek kierowcy. Dlaczego? Bo jest poprowadzony bardzo skośnie. Dzięki temu, fakt faktem, auto wygląda bardzo opływowo i zgrabnie, ale o wiele bardziej lubię wsiadać do starego Golfa III, który chociaż jest kanciasty, to o wiele praktyczniejszy. Kolejną ujmą są fatalne fotele, nigdy nie mogę ich komfortowo ustawić, a same w...
~Kamil94
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Jak na ten segment, samochód posiada sporo miejsca. Jedyne, na co narzekają niektórzy pasażerowie ( głównie osoby strasze) to utrudnienia podczas wsiadania i wysiadania. Bagażnik bardzo \"pakowny\" , spokojnie 4 dosyć spore torby można włożyć i jeszcze znajdzie się miejsce na jakieś drobiazgi typu parasol, kurtka czy torba z laptopem.
~qwerty
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Miejsca jak na tę klasę samochodu jest wystarczająco. No może mógłby być troszkę szerszy:) Ale to może moja wina :)(mierzę 188cm i ważę ponad 100 kg)Trudno było mi na początku znaleźć optymalną pozycję za kierownicą i powiem szczerze, że gdyby nie regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach przy moich gabarytach byłoby trudno. Spory bagażnik.
~pablo_fso@o2.pl
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Sporo miejsca ale myślałem, że będzie lepiej. Jednak zważając na wiek konstrukcji jest OK. Dla wysokich kierowców (rzędu 192cm) z przodu po odsunięciu fotela na maksa jest akurat. Miejsca nad głową pod dostatkiem. Bagażnik jeden z największych wśród równolatków w klasie. Bardzo wąska kabina. Kierowca z pasażerem trącają się łokciami.
~pawano
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Biorąc pod uwagę rozmiary samochodu miejsca jest tu mnóstwo. Mam odniesienie do większego Stilo i Octavii, w których wg. mnie jest znacznie ciaśniej, szczególnie na tylnej kanapie. Do tego bardzo duży i ustawny 370 litrowy bagażnik. Auto w zupełności wystarczy na wakacyjny wyjazd w 4 osoby.
~D.
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Mam 185 cm wzrostu i w tym samochodzie na każdym siedzeniu mieszczę się bez problemu. Fotel z przodu można obniżać i podwyższać. Z tyłu nogi mieszczą mi się w sam raz, chociaż gdyby było jeszcze deko więcej luzu byłoby z pewnością lepiej, ale nie ma co narzekać. Bagażnik obszerny jak na kompakt.
~Vinc
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Z przodu O.K. przy odsuniętych fotelach. Jednak wsiadanie do tyłu wymaga nie lada sprężystości. Należy wtedy lekko dosunąć przednie fotele. Miejsca z tyłu jest tyle co w autach niższej klasy (polo czy punto). Bagażnik spory, na weekendowy wypad z rodziną wystarczy.
~Paweł
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Uważam, że bardzo dobrze. Miesiąc temu rozglądałem się za nowym kompaktem dla mojej rodziny i muszę przyznać że mało który model z obecnie produkowanych ma tak pojemny bagażnik i tyle miejsca w środku co moja Astra
~jpiorecki
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Jest sporo miejsca, wygodnie, nie za miękko nie za twardo !!! Dla porównania !!! Jeździłem z tyłu w Audi A6 i w mojej astrze to jest dużo lepiej na tylnej kanapie przytulnie i wygodnie. Golf też pod tym katem to wielka paść !!!
~krzysiek
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
w tej klasie fantastycznie! przy maks odsunietym siedzeniu pasazerowie z tylu nadal maja miejsce na nogi, nie mowiac juz o tym ze bagaznik bardzo pojemny i komplet opono miesci sie bez skladania siedzen jesli postawimy je pionowo
Opel Astra G Hatchback