Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW 1998-2003 (159) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 334 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jareckiz@interia.pl
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Za 18.000 z;. kupimy Astre ostatnia I, od pierwszego właściciela z oponami zimowymi alusami z niewielkim przebiegiem. Kupimy po prostu dobry samochód nawet lepszy niż kolejny model II a będziemy jździć tak samo to jest samochód do jazdy.Generalnie polecam ale oceniłem krytycznie aby nie robić nadzieji że to luksus. Terasz zastanawiam się nad zmianą zamierzam kupić duży samochód, na drogach jest coraz więcej wypadków zwłaszcza lokalnych, robi...
~krzyssiek, Opel Astra 1.4 Twinport 110tys km przebiegu
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
chyba najlepiej wypada dlatego kupiłem - najtańszy samochód i najmłodszy a przy tym niezawodny, nie zaduzo traci przy odsprzedaży w kolejnych 4-7 latach eksploatacji, a przy tym to znaczek Opel a nie dacia, chewrolet, czy daewoo. SKoro biorą go firmy na auta firmowe zajeżdzaja to znaczy jest dobry i tani. O to chodzi - ma jeździć a nie kusic złodzieja - 4 koła, dach, w twarz nie wieje, jedzie do przodu, zlewa się w tłumie - w śrdku miejsca...
~pawano
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Myślę że nie ma w tej chwili na rynku wtórnym równie dobrego, dużego auta za tak rozsądną cenę. Oczywiście wymaga pewnych kompromisów, ale chcąc dobre solidne auto, za rozsądną cenę, które w dodatku jest bardzo tanie w utrzymaniu, to można śmiało polecić Astrę G. Myślę że popularność tego samochodu na naszych drogach, mówi sama za siebie.
~Sławek
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Ponieważ jest to ASTRA F czyli pierwsza edycja. Ten model w tej wersji i w tym roczniku można kupic za 10-12 tysięcy, wydaje mi się, że nie jest to wygórowana cena, zwlaszcza że nie ma problemu z częściami i z ludźmi którzy potrafią to auto serwisować. Jednak mam wrażenie że Stosunek jakości do ceny jest tutaj korzystny.
~pablo_fso@o2.pl
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Astry potrafią dobrze trzymać cenę. Wiele zależy od stanu technicznego. Uważam, że w porównaniu do droższego Golfa Astra prezentuje dobry stosunek jakości do ceny i taki sobie jeśli odniesiemy ją do wieku (10 lat). Edit po 3 latach: troche się zmieniło i Astry już są dużo tańsze niż jeszcze 3 lata temu.
~Dekar
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Auto opłaca się kupować przy wyprzedaży rocznika, wtedy stosunek cena/jakość jest naprawdę korzystny. Trzeba uważać, bo auto sprzedawane jest "gołe", a wyposażnie dodatkowe sporo kosztuje. Jak nie ma wyprzedaży rocznika to cena szybko leci do góry i wtedy opłacalność zakupu znacznie spada.
~Rafał C.
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
za 23 - 24 tys. zł (2000 r.) można kupić duże autko rodzinne z ogromnym jak na te klasę bagażnikiem, bezawaryjne, w miarę ekonomiczne i trwałe (zwłaszcza silnik - ponoć nie do zajechania przy prawidłowym użytkowaniu). Za te pieniądze nie kupi się żadnego innego auta w tej klasie i ztego rocznika.
~Darek
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
I nie uważam, że to auto jest gorzej wykonane niż VW Golf, Toyoty, Fordy itp. Długo pracowałem w salonie Mercedesa jako Doradca Serwisowy i w tych samochodach, choć nieporównywalnie droższych też trzeszczą plastiki, stukają zawieszenia i są niezadowoleni klienci.
~jurek
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
kupiłem moja Astre reklamowaną , że jest niezawodnym samochodem na długie lata. Nie zawiodłem się i po ośmiu latach nie żałuję zakupu i ciężko jest mi się rostać z tym niezawodnym autkiem chociaż rodzina wywiera presje , żeby zmienić samochód bo karoseria nie modna.
~PRzemol
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
stosunek jakosci mozna powiedziec jest bardzo nikły bo auto jest dosc awaryjne no ale jak ktos sie uprze to nawet capa z kopytami kupi i doprowadzi do stanu dobrego to własciwie tak jak mówie trzeba przynim grzebac by wszystko było na Tip-Top
Opel Astra G Hatchback