Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW 1998-2003 (159) - Widoczność

Na liście zabraknie 334 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MISIO z Zabrza
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
moze byc troche zaslania slupek z przodu pare razy przy wjezdzie na mini ronda jakie teraz zrobili na skrzyzowaniach zasłania auta nadjezdzajace z prawej trzeba sie pochylic A jak sobie z tylu szyby zrobisz czarna fojlą to w nocy nic nie widac tylko lusterka ci zostały?Dobrze ze idzie rególować je od środka Tylko czemu nie mozna ich złozyć ?Ten bajer nie taki drogi?
~Zbyszek
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Widoczność do przodu oraz na boki jest bardzo dobra - lusterko kierowcy bez martwego pola. Widoczność do tyłu oceniam jako dobrą. Dobra widoczność i precyzyjny układ kierowniczy powodują, że autem tym lepiej manewruje się przy parkowaniu i podczas jazdy w zatłoczonych uliczkach niż Puntem, które miałem poprzednio.
~krzyssiek, Opel Astra 1.4 Twinport 110tys km przebiegu
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
dobra, brak mi tylko podwyższenia siedzenia kierowcy ale to rok projektu 98r. - no i na codzien jeżdze w pracy vanami typu Vw Caddy, Renault Kagur czy Terenówkami jak Suzuki więc jestem przyzwyczajony do szerokich lusterek i wysokiego siedziska
~jareckiz@interia.pl
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
widzocznośc jest dobra za wyjątkiem może do tryłu gdzie światło hamowania zamointowane na górze szybu zasłania widok do tyłu zwłaszcza na autostradzie gdzie mamy zamiar zmienić pas to wkurza bo wysoki kierowca nic nie widzi.
~pawano
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Mimo, że auto jest dość niskie i może robić wrażenie mało \"przeszklonego\" widoczność jest bez zastrzeżeń. Do tego dochodzą bardzo duże lusterka, a przednie słupki nie zasłaniają zanadto widoczności.
~lukag
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Tutaj nigdy nie narzekałem. Wiem, że sporo ludzi narzeka na szerokie słupki, zwłaszcza tylne. Nigdy mi to jednak nie przeszkadzało. Dobra widoczność przydaje się przede wszystkim podczas parkowania.
~flat532
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Widoczność dobra, lusterka duże , i można je ustawić tak żeby poprawić widoczność z tyłu. Słupki przedniej szyby nie zasłaniają widoczności w sposób który byłby uciążliwy. Widoczność wiec nie najgorsza
~Kamil_D
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Jest bardzo dobrze, ale czasami irytuje masywny słupek kierowcy i pasażera. Ale to i tak nic w porównaniu do tych w Grande Punto, gdzie niczego dosłownie nie widać.
~jpiorecki
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Widoczność jest dobra, pozycja za kierownicą odpowiednia i łatwa do dopasowania, regulowana kolumna kierownicy plus regulowana wysokość fotele jak najbardziej to ułatwia !!!
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
7,9
8,9
~pablo_fso@o2.pl
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Przeciętnie nie znaczy źle tylko przeciętnie. Wszystko przez szerokie tylne słupki. Lusterka zewnętrzne za to duże tylko wewnętrzne trochę zbyt delikatne przy regulacji.
Opel Astra G Hatchback