Oceny Opel Astra G Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW 2003-2009

Opel Astra G Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW 2003-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra G Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW 2003-2009

3,2
~Alan
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Auto bardzo praktyczne. Duży bagażnik, miejsca w środku spokojnie wystarczało przy 1,93m. Wszystko użytyeczne, ale wyposażenie możliwie najuboższe i to zdecydowany minus. Użytkowałem przez rok czarną Astrę 1.4. Wnętrze zostało wzbogacone kremowymi pokrowcami i auto wyglądało o niebo lepiej. Największym plusem jest zdecydowanie silnik. Kupując auto, które ma 90 koni spodziewałem się, że będzie jeździło przeciętnie i tym większe moje zaskoczenie...
3,1
~KS
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Oprócz silnika wszystko ok. Zamieszczone komentarze ni jak się mają do opinii na forum opla. Twinport ta największa porażka koncernu. Po kupnie remont głowicy (zawiesił się zawór) - 2 tys. Odgłosy dobiegające z silnika przypominające klekot diesla - wymiana rozrządu (ponoć niewymienny łańcuch) z napinaczem - 2 tys. Zagrażająca usterka klapek twinport 2,5 tys. Wieczne poszarpywania, dławienie się, na zimno brak reakcji na pedał gazu ale bez...
~Marcin34
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
W zasadzie to idealny samochód na dojazdy do pracy czy jazdę po mieście. Może nie jest najszybszy i nie pali najmniej bo mówienie że wypije na trasie 5L to cyrk na kółkach za to przynajmniej się nie psuje. Serio przez ostatnie 5tys km poza rzeczami eksploatacyjnymi nic się w nim mi nie dzieje a mam ciężką nogę i intensywnie eksploatuje samochody. Ogólnie poza brakiem mocy na trasie i lubiącą zakwitnąć na rudo karoserią auto bardzo polecam
~Bydgoszcz
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Moje auto z salonu praktycznie bezawaryjne. Spełnia swoją funkcję. Dojeżdża bez problemów z punktu A do punktu B. Wymieniam tylko oleje i hamulce. Nic innego nie trzeba robić przy moim egzemplarzu. Wnętrze szału nie ma, radio jest, a jak chcę nawigację to włączam telefon :)
~Konrad Bstok
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Jeździłem tym autem 3 lata. Kupiłem go od pierwszego właściciela z przebiegiem 83000 . W tej cenie trudno było znaleźć coś bardziej zadbanego niż astra. Do miasta szczerze mogę polecić. W trase zdecydowanie nie. Zaletą tego auta jest iz zawsze dowiezie nas z punktu a do punktu b
~pawlowski_mobile
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Auto posiadam już blisko 2 lata. W tym czasie zrobiłem 30 tysięcy kilometrów. Auto z 2008r. odkupione od pierwszego właściciela z polskiej dystrybucji. Zaraz po zakupie zamontowane LPG BRC. Sprawuje się bezawaryjnie przez cały okres.
~Krzysiek S
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Opla Astrę G uważam za jeden z najbardziej udanych samochodów. Prosty w obsłudze i naprawach, tani w utrzymaniu. Zadbany nierdzewieje. Dopilnowaniu silnik z wymianami płynów użytkuje się bez większych problemów.
~themaestro
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Jeden z ostatnich prostych i pancernych samochodów w dzisiejszych czasach,w którym nie ma się co zepsuć a takich już niestety coraz mniej.Wsiadasz do niego,jedziesz i wiesz że dojedziesz do celu.Najbardziej bezawaryjny samochód jaki mieliśmy w rodzinie,tutaj się tylko leje paliwo i zmienia olej :)
3,8
~Coolkiller
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Jeden z ostatnich dinozaurów motoryzacji. Nie ma się co psuć. Zadaniem użytkownika jest wymiana oleju i klocków. Zawieszenie u Taty w ciężkich warunkach po 160 tyś jest oryginalne i nie ma nawet luzu. Jestem pod wrażeniem.
~Staszek
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Auto bardzo przyzwoite. Oczywiście ani do szaleństw ani do lansu. Po prostu do jeżdżenia. W mieście nie zrujnuje kieszeni, a przy tym jak trzeba wyprzedzi tego i owego:-) dzielny na trasie na autostradzie przy czterech osobach i 150-160 na liczniku spalanie 7.5
Opel Astra G Hatchback