Ocena kierowcy - Opel Astra G Hatchback

Opel Astra G Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Silnik : spalanie,
Układ elektryczny
Układ hamulcowy
tradycyjna linia nadwozia, z tradycyjnym wnętrzem, samochód nadaje się do codziennego podróżowania do pracy, raczej nie wyróżnia się z tłumu,silnik ekonomiczny i solidny, rewelacyjne zawieszenie, części zamienne dość tanie, samochód polecam: seniorom i poukładanym paniom
dość dynamiczny o przeciętnym sprincie, słaba elastyczność, nadrabiać trzeba biegami,silnik mógłby być bardziej wyciszony, dobry na spokojną jazde poza miastem
standard opla, czyli nic nas nie zaskoczy
doskonałe zawieszenie na polskie drogi, proste i solidne, wymieniłem tylko łożysko koszt 400zł. po za tym nic nie stuka i puka, dobrze tłumi nierówności i znosi przeszkody pionowe jezdni, Dobre spomaganie kierownicy i skuteczne hamulce..
dobra, do tyłu kwestia przyzwyczajenia
wszytko na swoim miejscu, materiały dobrej jakości, niczego nie trzeba szukać, odpowiednio rozmieszczonej i poukładane
średnio , klimatyzacja szybko chłodzi,gorzej w zimie silnik wolno się nagrzewa,w związku z tym ciepło mamy po kilkunastu minutach, na trasie 8 km silnik wiecznie jest zimny..wymiana termostatu nie wiele pomogła
hatchback- 2+2 jest optymalne, duży bagażnik i dobre siedzenia,
mogło być ciszej..
trasa 5 litrów miasto zima 7 litrów miasto lato 6,5 litra
niska cena, przy przyzwoitej jakości zachęca do zakupu samochodu, służącego do przemieszczania z punktu A do punktu B,
-pilot centralnego zamka, dwa razy wymieniałem baterie w kluczyku i dalej działa jak chce.., - podświetlenie wskaźników w konsoli:) klimatyzacja, pokrętło od temperatury:) podświetla gorszym światłem -

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 CDTI 80KM 59kW [l/100km]

6,2