Oceny Opel Astra G Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW 2003-2009

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Astra G Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW 2003-2009

~BazylPL
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
Auto ekonomiczne, bezawaryjne, mało palące. Silnik CDTI po prostu bajka. W trasie spalanie spada u mnie do 3,8l/100 km (jazda "na emeryta do 90km/h). Normalne spalanie (tryb mieszany) 4,5l/100km latem i 5,5l/100km zimą.
~zenek
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
Samochód godny polecenia - jeżeli komuś odpowiada stylistyka, mało awaryjny i prosty w naprawie, pali niewiele - przy normalnej jeździe poniżej 5 litrów (miasto bez korków), zawieszenie w miarę komfortowe - nic nie tłucze, nie ma problemów z wyprzedzaniem silnik ochoczo wkręca się, polecam wersje dobrze wyposażone z importu - moim zdaniem są lepiej wykonane
~chmielarz
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
tradycyjna linia nadwozia, z tradycyjnym wnętrzem, samochód nadaje się do codziennego podróżowania do pracy, raczej nie wyróżnia się z tłumu,silnik ekonomiczny i solidny, rewelacyjne zawieszenie, części zamienne dość tanie, samochód polecam: seniorom i poukładanym paniom
3,8
~Krzysztof
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
Niewygodny, niewielki samochód o bardzo niskim spalaniu na poziomie około 5.5l. Nie nadaje się na długie trasy w więcej niż 2 osoby.
~BaZyL
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
Wyglądem i wnętrzem nie powala na kolana, ale za to nadrabia niskim spalaniem i bezawaryjnością. Szczerze polecam.
~Majkii
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
dobre, ergonomiczne i niezawodne auto dla osob ktore nie sa az nadto wymagajace
~wojtas009
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
Auto dobre, komfort jazdy przecietny, czasami trzeszcza plastiki we wnetrzu, niezbyt wygodne fotele.
4,1
~Marlon
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
Ogólnie dobre auto z mocnym zawieszeniem i ekonomicznym silnikiem .
4,1
~ZEN
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
Samochód niezawodny.Mało pali,przyśpieszenie niezłe.Jedynie mógłby być bardziej wyciszony.Choć jechałem niedawno Peugeotem -benzyna-to przy 140 /godz.nie był wiele cichszy.
3,4
~Tutek :-(
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
Jakosc materiałow bardzo dobra, nic nie trzeszczy itp, ale niezawodnosc koszmarna, samochod szarpie, gasnie podczas jazdy...
Opel Astra G Hatchback