Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004 (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Z racji tego ze jest to stosunkowo proste auto, ciezko jest mowic o lepszym badz gorszym rozmieszczeniu elementow. Jednak tak naprawde nie ma sie do czego przyczepic. Wszystkie przyciski na swoich miejscach, wygodna kierownica oraz pozycja kierowcy. Troche nudna deska rozdzielcza i wbudowane radio na kasety w aucie z 2004r zaklocaja moja ocene. Na tapicerce takze widac ze ktos postanowil oszczedzic. Deska rozdzielcza raczej dobrze spasowana z...
~andrzej
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
przyciski intuicyjne ,znakomite radio i głośniki ,, delco\" miękkie plastiki przyjemne w dotyku podobnie materiały ,o dziwo nic nie skrzypi , spasowanie poprawne , mimo przebiegu całe wnętrze i kokpit jak nowe , może wpływ ma to że auto sprowadziłem z belgi - wersja tzw. ,,full\"
~Jestem kierowcą od 28 lat-to moje 6-te auto.Pindello
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Dlaczego nie można wyłączyć górnego oświetlenia przy otwartych drzwiach??!!!! Dlaczego nie ma kontrolki świateł hamowania?- to powinien być STANDARD W KAŻDYM MODELU. Super ważne- zwłaszcza w mieście.
~Paweł
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Wszystkie przełączniki i przekaźniki na swoim miejscu, jedyny który może sprawiać kłopot w odnalezieniu to podświetlanie kabiny - trzeba pociągnąć do siebie przełącznik świateł mijania
~www.katelka.pl
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Na plus regulacja fotela w pionie i kierownicy w dwóch płaszczyznach. Na minus przełączniki kierunkowskazów i wycieraczek - sprawiają wrażenie tanich i nietrwałych.
~Świcci
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Wszystko jest tam gdzie powinno być, proste i pod ręką. Jedyne co może trochę wnerwiać to fakt, że nie można przy otwartych drzwiach wyłączyć oświetlenia w kabinie...
~Szary
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Mam klimatronik, sterowanie radiem w kierownicy i wszystko jest ok :) no może niewygodnie włącza się światła przeciwmgłowe ale to szczegół.
~rrrrrrrrrr
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
To mój drógi opel jeździłem też kilkoma innymi więc dla mnie instynktowne bez zarzutów.
~Prezes
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Wszystko pod ręką, na swoim miejscu - czego chcieć więcej ? Dla mnie to co potrzebne jest ...
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
5,2
~wojtach
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
wszystko dobrze rozmieszczone, szkoda, ze nie ma uchwytu na napoje (jest ale po otwarciu schowka pasażera)
Opel Astra G Hatchback