Oceny Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004

Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004

~koniuszy
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
ekonomiczne i nie zawodne, bardzo dobrze mi się nią jeździ, kupiłem ją rok temu, zrobiłem ok. 20tyś km i mogę ja polecić każdemu. Ja jestem studentem i to auto spełnia swoją rolę w 100% ekonomicznie i dynamicznie dowiezie mnie wszędzie gdzie chce, do tego nie psuje się co jest bardzo ważne, jadąć w trasie drogą ekspresową ze średnią prędkością 140 km/h spala 5,5L w cyklu mieszanym do 110km/h spala poniżej 5 więc jest naprawdę dobrze. Dodam że...
3,8
~wojtach
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Blacha w super, zero rudej, moja Asterka produkowana w Belgii. Silnik demonem prędkości nie jest 15 sekund do 100 nie powala na kolana, ale wyprzedzić można. Za to odwdzięcza się spalanie 6 litrów w mieście. Wspomaganie działa miodzio leciutko. Skrzynia precyzyjnie. W środku trochę nudne, jak ktoś pisał bez duszy, z zewnątrz wygląd też nie powala na kolana ale brzydka też nie jest. Dość tania w utrzymani ( diesel nie tak tani jak benzyna)...
~KLP
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Świetne auto za trochę ponad 16 tys świetnie wyposażone, Nagłośnienie bose klima lusterka ogrzewane i w prądzie szyby przednie także w prądzie konsola w imitacji drewna regulacja kierownicy w 2 plaszczyznach itd. Autko dla przeciętnej polskiej rodziny jaki i dla studenta bo utrzymanie auta naprawdę wiele nie kosztuje. I przedewszystkim fajna bryła nadwozia Ciekawa stylistycznie która nigdy sie nie zestażeje auto prawie ma 9 lat październik...
~Paweł
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
W zasadzie mógłbym dać 5 gwiazdek gdyby nie to że co jakiś czas wracają te same (drobne) usterki, ogólnie samochód dobry, ekonomiczny można zejść w spalaniu w cyklu mieszanym poniżej 5 litrów jeśli noga nie za ciężka, mało awaryjny przynajmniej jeśli chodzi o poważne usterki. Części w miarę tanie, dużo używek na rynku wtórnym.
~damian_szmid
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Asterix jest naprawdę wdzięcznym samochodem. Nie dość, że wygląda ciągle dobrze nawet po tylu latach to jeszcze odwdzięcza się bardzo dobrą niezawodnością. Dziwi mnie jedno.. po co ludzie kupują golfy.. Za mało opli jeździ po świecie ?
~kubadd
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Autko bardzo oszczędne, bardzo ładne z zewnątrz, w środku dość \"surowe\". Jeździ się nieźle, przyzwoita dynamika jak już załączy się turbina. Niedrogie w utrzymaniu, jak na razie żadnych poważnych usterek, tylko wymiany eksploatacyjne. Proste w obsłudze, ale dość głośne (diesel), choć przez to oszczędne i nieskore do psucia. Polecam szczerze każdemu!
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
5,2
~Wojtek
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Astra G z silnikiem 1.7 dti jest samochodem przeciętnym w pełni tego słowa znaczeniu. Nie jest to ani powód dumy, ani do wstydu. Nie wzbudza żadnych emocji zarówno pod względem stylistycznym jak i wrażeń z jazdy. Typowy wół, który przeniesie Cie z punktu A do punktu B za rozsądne pieniądze. Jak go sprzedasz nie będzie Ci przykro, ale też nigdy złego słowa na niego nie powiesz.
~Pawel
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Musze dac ocene doskonale, choc waham sie czy nie powinna ona byc zarezerwowana dla aut z wyzszej polki. jednak zaznaczam ze oceniamy Astre ktora jest kompaktem nizszej klasy sredniej i uwazam ze za caloksztalt wykonania i ekspaltacj to auto zasluguje na to zeby byc niego zadowolonym.
~Świcci
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Po prostu : fajnie prezentujący się czterokołowiec z ustawnym, 380 litrowym, bagażnikiem, twardym zawieszeniem i silnikiem dla spokojnych ludzi, ale za to spalającym średnio niecałe 5 litrów na 100 km.
3,8
~JACEK NA GADU 795894
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
BARDZO FAJNE WOZIDELKO NIESTETY BRAK MU CHARAKTERU I DUSZY JAKA MAJA BMW KTORYM JEZDZILEM PRZED ASTRA.I TEGO CO MA MOJ OBECNY SAM.MAZDA 6.ALE POLECAM JESLI Z DIESLEM TO TYLKO I WYLOCZNIE ISUZU 1.7DTI 16 V.A JAK BENZYNA TO 1.6, 8V NO MOZE OSTATECZNIE 2.0 16 V ALE TO RZADKOSC W TEJ BUDZIE.
Opel Astra G Hatchback