Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000 (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zdzichu98
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Fatalnie. Ten model ma bardzo bardzo (serio, BARDZO) awaryjna pompe wtryskowa. Pada zasadniczo losowo, wiec moze zepsuc sie w kazdej sytuacji zupelnie niezaleznie od uzytkowania. Regeneracja ok 3000-4000zl. Trzeba uwazac na turbine (ewentualna regeneracja kolejny 1000zl). Jezeli dba sie o auto, to nalezy bac sie tylko pompy paliwa - tym niemniej, dla mnie "tylko" to "az". Wole pare drobiazgow, z ktorymi mozna dojechac do mechanika, niz...
~Piotr.....
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
no tu niestety sie zawiodlem najbardziej, chcieli mnie naciągnąc na wymiane pompy za 9000zl, oprucz tego 2 razy byly robione wtryski(gwarancja) i wszystkie problemy związane z usterkami są oczywiscie z przyczyny uzytkownika lub paliwka :)
~Kuc
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Po za silnikiem nie było żadnych usterek, ale ilość pracy, którą trzeba było włożyć w ten samochód spowodowała, że bałem się jechać gdzieś dalej, bo nie wiadomo było, czy samochód da radę.
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Nie było takich a auto ma 13 lat, właścicielem tego konkretnego egzemplarza jestem od 4, robię rocznie trochę ponad 15 tys. km. Dbam o samochód tak jak większość kierowców a więc bez jakiejś przesady.
~Asterixzor
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Wszystko chodzi, aż dziw bierze, ale nic nie robiłem wokół tego auta. Solidna marka, porządny model - szczególnie ten silnik - nie do zajechania.
~growoj@onet.eu
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
żadnych usterek, akumulator po pięciu latach chociaż wymaiana była "na wyrost"
~Handlowiec z Wawy!
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Serwis na Modlińskiej nie potrafi sobie poradzić ze skrzynią.
~Macko K
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
jak nic nie pada to i jedzie (ja jeszcze nie pchałem zawsze zdąże do serwisu.
~Aleksandero
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
jeszcze nie miałem i mam nadzieje że niebęde miał.
~Łukasz
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Nigdy mnie w trasie Asterka nie zawiodła.
Opel Astra G Hatchback