Lista ocen Opel Astra G Kombi (296) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 221 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bogdan.kaszuby
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Samochód w miarę ekonomiczny. Wiadomo jak 1.6 benzyna to musi swoje wciągnąć. średnie spalanie u mnie to ok.7,5litra. NA trasie ok.6l. Podkreślam że jeżdze w miarę statecznie i ekonomicznie. W cyklu miejskim nie mierzyłem nigdy dokładnie ale to 9 na pewno.
~ucik
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Spalanie w mieście na poziomie 10 l przy moim stylu jazdy uważam za dobre, ceny przeglądów nie są wysokie (poza serwisem, chociaż bywają promocje w serwisie - przegląd za 1 zł). Ceny części nowych są niewysokie, zaś zamienników niskie.
~toor
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
super, auto naprawdę mało pali i nie ma skoków spalania w trudniejszych warunkach. nigdy więcej niż 7 nie spaliło a średnio w mieście 6,2 - 6,5. poza miastem może trochę poniżej 5. Octavia jaką miałem poprzednio jednak przebijała pozytywnie te osiągi.
~Marek
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Silnik bardzo oszczędny, trudno go zmusić do większego spalania. miasto 6, trasa 4,2-4,5. Mój pierwszy samochód, który spala tyle i ile podaje producent !!!! Przeglądy poza ASO. Masa zamienników. Tani w eksploatacji, choć droży od astry I.
~yel
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
miasto - 10L/100 km autostrada - 7L/100 km przy max 130 km/h Dokładnie takie samo zużycie paliwa miał mój poprzedni samochód - Mercedes model 123 (\"beczka\") z silnikiem 2400 ccm z roku 1979 !!! Jaka szkoda, że przerdzewiał na wylot z każdej strony ...
~Marcin Bydgoszcz
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
HMM.jeżeli jezdzi się ekonomiczne.czyli hamuje się silnikiem,przewiduje się sytuacje na drodze to zużycie paliwa sięga w granicach 5l/100km. Średnie zużycie to 7l/100km.Natomiast przy moim sportowym zacięciu zużycie sięga w granicach 9,10l/100km
~arcyk4@poczta.onet.pl
Kombi 2.2 DTI 125KM 92kW
nie ma się co oszukiwać przy codziennej jeżdzie praca, dom, miasto 7-8 litrów, na trasie zeszłem do 5.5 ale stała przedkość i 5 bieg ok 140km/h. Zawsze tankuję na dużych stacjach , a cena ropy szaleją, więc nie jest to autko do miasta, ono kocha trasę
~MILAN
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Nie wiem czemu ale moja astra pali od 9-10l na 100 km !!! przecież to za dużo a może po prostu jest jakaś usterka juz wkrótce się dowiemy. Inni piszą że ich astra pali 5-7l to niemożliwe ja mam silnik 2.0 dtl 82km i co dużo pali szczególnie jeśli da się gazu
~silverman
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
robiłem kilka testów ( benzyna): z całym zbiornikiem , jak również po przejechaniu 100 km - w pierwszym przypadku wynik 8,05 l, w drugim 8,07 l - całkiem przyzwoicie na tę masę pojazdu ( posiadam wersję kombi ) , na trasie poniżej 7 litrów
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi
7,7
9,6
~karter
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
na jednym baku (52 litry) zrobiłem 1100 km, na trasie można spalić 4,5 l/100 km przy prędkości 100 - 140 km/h, w mieście 5-6 l/100 km, z włączoną klimatyzacją około litr oleju napędowego więcej,serwis średni cenowo,ale do przyjęcia,duża liczba ASO
Opel Astra G Kombi