Lista ocen Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW 1998-2004 (34) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Jest dobrze, ale zawsze mogło być nieco lepiej. Przy zwalnianiu standardowo jedynka ciężko wchodzi. Trzeba na sprzęgle wrzucić drugi bieg, po czym jedynka wskakuje pięknie. Można się przyzwyczaić, choć mogło by się obyć bez tego.
~Tomek61@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Skrzynia biegów pracuje dobrze. Czasem coś zachaczy, ale to wynika bardziej z mojego pospiechu niż z wady konstrukcyjnej...Przyjemnie się zmienia biegi. W tym względzie widać postęp w stosunku do poprzednich modeli.
~BartollG
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Biegi wchodzą ciężko. czuć wyraźny opór przy wrzucaniu biegów. Ale może to i zaleta, nigdy nie miałem sytuacji żebym nie wyczuł że bieg jest wrzucony. Ktoś kto lubi szybką jazdę musi zapomnieć o tej skrzyni, ale dla mnie jest ok.
~Tomekx20dtl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Dobrze zestopniowana,dobrana bardziej na przyspieszenie niż na prędkość.Do 160km/h dość szybko powyżej już mozolnie. Skrzynia oznaczona jako F23 uchodzi za trwałą i jak do tej pory to się sprawdza.
~Mirek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Nic dodać nic ując. Niedawno wymieniłem olej w skrzyni, podobno się nie wymienia jak słyszałem BZDURA wszędzie się wymienia zależy tylko od przebiegu, typu skrzyni itp. Nic złego się nie wydarzyło:)
~rysiek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
dobrze i lepiej mam jeszcze bez 2 masy wiec naprawa tansza czasami mam problem ze wstecznym ale to wina poduszki która będę wynmienial synchronizatory ok sprzeglo takze
~Damian
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Czasami ciężko wchodzi jedynka ale reszta biegów wchodzi gładko ogólnie skrzynia biegów jest bardzo dobra,nie ma z nią żadnych problemów,auto całkiem nieźle przyspiesza
~Kamil
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Raz wchodzi lekko raz z lekkim oporem. Olej w skrzyni nie wymieniany, być może po wymianie coś by się polepszyło.
~Mariusz P
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
strzynia to duzy plus tego samochodu ładnie chodzi, bez problemów, dobrze zsynchronizowana.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
7,1
~kamilos
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Skrzynia nie powala na nogi, czasem jedynka ciężej wchodzi...w trasie wygodna skrzynia biegów
Opel Astra G Kombi