Lista ocen Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW 1998-2004 (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Autem się dla mnie bardzo dobrze kieruje kierownica reaguje na moje polecenia,zawieszenie jest miękkie ale może trochę za miękkie na szybką jazdę ale zawieszenie jest bezkonkurencyjne do niezawodności przez tyle lat co go miałem robiłem tylko łącznik stabilizatora po prawej stronie i przednie amortyzatory a dużo nim jeżdżę
~Mirek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Jeśli ktoś uważa,że jest zły to ma chyba takie doświadczenia. Ja uznałem, że doskonały, wręcz idealny. Łączniki i stabilizatory wymieniłem 2 razy na 140tyś SZOK co? raz amory z tyłu. Piasty z abs wymieniłem niepotrzebnie bo chodziło ostatycznie o przewód, a nie o awarie czujnika abs w piaście.
~Paweł
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Jest to kombi a dobrze trzyma się drogi. Wchodzi dobrze w zakręty. Nie jest za miękki ale na wyboistej drodze może podskakiwać. Nie mniej jednak, bardzo pozytywne zaskoczenie, sądziłem, że będzie to karawan, którym będzie trzeba mocno uważać na zakrętach. Jakże miłe rozczarowanie :)
~Adamek adamekw1@wp.pl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Zawieszenie dość sztywne, ale bezpieczne, bez żadnych niespodzianek na prostej i na zakrętach. Nie jest to samochód do jazdy sportowej. Tylne zawieszenie mojego kombi posiada pneumatyczne amortyzatory co podnosi prześwit i pozwala na większe dociążenie.
~Tomek61@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Zawieszenie...Można powiedzieć, że swietne.Sprężystość połaczoną z miekkościa. Czuć pewnośc w zakrętach, przy czym miękko wybiera nierównosci.Układ jezdny jest pacerny i wytrzymuje na naszych bezdrozach.
~dannyboyy@interia.pl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Nic mi więcej do szczęścia nie jest potrzebne.Zawieszenie komfortowe,ciche,nic nie tłucze na dziurach.Przy rozsądnej jeżdzie bezpieczne właściwości jezdne,aczkolwiek królem zakrętów w tym aucie nie zostaniesz.
~Kamil
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Samochód nie za długi, nie za krótki. Jeździ się nim płynnie. Czasem przydałoby się więcej mocy, ale jak się człowiek zapozna bliżej z autem to pozna jego realne możliwości.
~rysiek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
przeednie zawieszenie daje rade tyl troszkę słabiej to kombi i belka w vektrze było by lepiej bo waczacze no ale za to gnija bo nie ocynk no chyba ze nowszy model
~Tomekx20dtl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Dość sztywne ale zwarte i bezpieczne w szybkich zakrętch,cicho pracuje i jest mega wytrzymałe. To duży plus prostej konstrukcji.Dodatkowo tanie w naprawie jak już przyjdzie na to pora.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
7,1
~BartollG
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Powiem tak, nie widzę różnicy między droższą skodą a tym oplem. Jest twarde, ale to mi odpowiada. Da się go wyczuć na szybkich zakrętach. Według mnie bardziej niż VW passata.
Opel Astra G Kombi