Lista ocen Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW 1998-2004 (33) - Widoczność

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomekx20dtl
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Astra w nadwoziu kombi zapewnia rewelacyjną widoczność w każdą strone. Trochę ograniczają ją przednie dość szerokie słupkiale ale nie jest źle.
~Damian
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Widoczność jest doskonała do przodu jak i do tyłu,łatwo nim się parkuje chociaż to długie kombi,a często parkuje go na ciasnych miejscach parkingowych
~Nulini
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Przy cofaniu ma się wrażenie, że tył ciągnie się w nieskończoność, ale to tylko wrażenie. Ciągle nie mogę się przyzwyczaić do krótkiej przedniej maski.
~arek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
jak na kombii doskonałe ale trzeba się nauczyć jeździć na lusterka aha dobrze mieć hak przy kombii świetna rzecz lepszy jak czujnik parkowania
~rysiek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
nie powiem ze doskonale bo slupupki dość grobe ale bywaja tez grobsze wiec b.d :) osobiście dalbym ciut większe lustwerka:):):)
~Kamil
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Może słupki tylne delikatnie za szerokie, miałem już kilka razy sytuację gdzie samochody mi się za niego chowały, ogólnie jest OK
~Mariusz P
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
widać wszystko duże lusterka spore szyby jedynie przedni słupek trochę zasłania na zakrętach powiedzmy 110 -120 ST
~BartollG
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Do tyłu to jak w kombi, ale na lusterkach też można jeździć. W porównaniu do passata i octawii to jest podobnie
~kamilos
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Można przyczepić się ewentualnie do słupka końcowego,szyba tylna duża przednia również, widoczność bardzo dobra.
~Paweł
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Nie ma co narzekać ani z przodu ani z tyłu. Jadąc widzę wszystko z przodu, cofając, także żadnego problemu.
Opel Astra G Kombi