Lista ocen Opel Astra G Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW 1999-2004 (32) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hitman3003
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Jest to zwyczajny samochód klasy kompakt, więc nie przewieziemy tu komfortowo piątki dorosłych osób. Natomiast cztery osoby (jeśli nie są przesadnie duże) będą tu czuły się dobrze. Jeśli już musimy wieźć trzech pasażerów na tylnej kanapie, lepiej niech będą to dzieci do 10. roku życia - ilość miejsca na tylnej kanapie nie będzie ich przeszkadzać. Przestrzeń dla kierowcy jest w porządku (przynajmniej dla osoby mierzącej 180 cm wzrostu).
~Pozytywnie nastawiony
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Nie rozumiem jak można napisać ze sie nie mieści człowiek w takim aucie kiedyś o maluchu mówili że to limuzyna.Mam 190 cm mieszcze sie ja i rodzina nikt nigdy nie narzekał jak wsiadał. A jak mało proponuje busa i na pace jeździć.Jak dlamnie dobre auto za te pieniądze miałem wcześniej vw i uważam że ta astra jest lepsza niż passat.
~Mario
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
W moim modelu zastosowano regulację wysokości siedzenia, brakuje natomiast regulacji kierownicy. Jako, że mam 183 cm wzrostu siedzę trochę za wysoko i przestrzeń pomiędzy nogami a kierownicą jest mała. Jak dla mnie pozycja za kierownicą nie jest zbyt wygodna, siedzi się po prostu za wysoko. Reszta przestrzeni ok.
~yel
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Auto z zewnątrz wydaje się duże i przestronne. W środku totalna klaustrofobia. Nogi dziecka siedzącego w foteliku za kierowcą wbijają się w moje plecy. Nogi drugiego dziecka brudzą tył fotela pasażera przesunięty na maksa do przodu. W tej pozycji żona nie ma szans na otwarcie schowka i walczy ze skurczami.
~DaniS-R
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Jadąc w góry ekipa na pokładzie mi się spiła, kolega zapłodnił koleżankę, a wszystko to udało im się zrobić tak, że gdyby nie odgłosy, to pewnie bym nie wiedział.
~marian
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
bardzo dużo miejsca dla czterech osób jesli chodzi odługą podróż gorzej niestety jak dosiądzie sie 5 osoba komfort jest juz znacznie niższy ale da sie wytrzymać
~sando
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Spodziewałem sie przed zakupem,że miejsca bedzie mniej,ale byłem zaskoczony.Miejsca wystarczająco dla pasażerów,jak i kierowcy.Bagaznik duży,a po rozłożeniu siedzeń:mała ciężarówka.
~alexps
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Przestrzeni sporo, ale w połączeniu z kombi to wręcz wypas. Zdarzało się że samochód ten służył mi prawie jak mobilny dom, i dawał radę...
~RAFAŁ
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
WCZEŚNIEJ JEŹDZIŁEM VECTRĄ B WIĘC BRAKUJE MI MIEJSCA ALE TO PEWNIE DLATEGO ŻE Z WIĘKSZEGO PRZESIADŁEM SIĘ NA MNIEJSZE
~Zbyszek
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Z przodu sporo miejsca, z tyłu spokojnie dwie dorosłe osoby sie mieszczą, ale w 5 chłopa to bym nie chciał Oplem podróżować.
Opel Astra G Kombi