Lista ocen Opel Astra G (86)

3,8
~Młody & Ralph (Jorglik@poczta.onet.pl)
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Czarny kolor,17 calowe felgi, sportowy wydech i spojler - robią swoje.
~wojtaas997@wp.pl
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Swietne , zwinne i dynamiczne auto...full opcja +skora (no i silnik 2.0 16V) czynia z niego napradwe atrakcyjny samochod...potrafi pokazac pazura i sportowego ducha ...
~arcox@wp.pl
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
samochód sprawuje się bezproblemowo, został sprowadzony po stłuczce z zach., jest to wersja Elegance z pełnym wyposazniem i sadzę że jest to dobra jak do tej pory inwestycja, jest to mój 4 samochód i mam z czym go porównac, oby sprawował sie tak dalej
~tomekmagierski@op.pl
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Autko z Niemiec.Od 1999 mam go w kraju. Super.Chyba inne nie zniosłoby mnie jako kierowcy.Wytrzymałe jak cholera.Prawdziwy wół roboczy i do tego komfortowy
~ŁUKASZ-KULKA
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
DOBRZE TRZYMA NA ZAKRĘTACH. JEDYNY PROBLEM TO DRGANIA KIEROWNICY W PRZEDZIALE PRĘDKOŚCI 120-140 KM/H. OPONY OK, WYMIANA ZAWIESZENIA, PROBLEM NIE USTAPIŁ. (Układ jezdny)
~Arkadio_P@interia.pl
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
samochód całkiem fajny choć posiada jakieś drobne mankamenty. Po 100000 km pojawiaja się skrzypienia plastików - szczególnie jeśli jeździ sie po Warszawie.
~RAMS
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Gdyby samochud ten posiadal blache ocynkowana(oco nasi sasiedzi powinni sie postarac) i nirzsza cene to jest naprawde dobry samochod zeby sobie troszke poszalec.Oczywiscie lepiej jak by pierwsze wersie tesz posiadaly turbinke ale nie jest najgorzej morzna z niego wycisnac troszke wiecej nirz potrafi Mondeo TDCI 136 konne.
~andrzej t
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
auto funkcjonalne i wygodne dla 4-osobowej rodziny. Są może lepsze ale znacznie droższe.
2,8
~Maniek
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Zaznaczyłem b. źle ponieważ przy takim stanie kilometrów żeby połykał olej, a co za tym idzie prawdopodobnie strzeliły pierścienie olejowe - silnik do remontu, tragedia. Nigdy więcej opla!!! (Silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Astra G
6,2
8,1
9,5
~bodal@go2.pl
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Ogolnie auto fajne, szybkie. Jedyna wada to jakos wykonania. Wystko w srodku trzeszczy, stuka, trzesie sie, ogolnie bardaszka jesli chodzi o wykonanie.