Lista ocen Opel Astra G (50)

~Marcin
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Autem przejechałem 90.000 km. Poza czynnościami eksploatacyjnymi nie poniosłem żadnych kosztów poza wymianą szczęk hamulcowych. Auto absolutnie niezawodne i tanie w utrzymaniu. Po 4 latach samochód oceniam bardzo dobrze jeśli chodzi o niezawodność i koszty utrzymania (5) i przeciętnie pod każdym innym względem (3,5), poza wyciszeniem, które oceniam słabiej (2,5). Dobre dla kogoś potrzebującego niezawodnego, prostego i taniego w utrzymaniu...
~Joshu
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Jak to u diesela długo się nagrzewa. W zimie przy krótkich odcinkach trochę uciążliwe. (Wentylacja i ogrzewanie)
~AutoMag
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Samochód mocno przeciętny jeżeli chodzi o nadwozie.Nuda deski i szaro-czarna kolorystyka.Ubogie wyposarzenie. Bardzo pozytywna rzecz to silnik ISUZU oraz zawieszenie, sztywne i ciche.
~Majkaroniarz
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
Moment obrotowy (jak w silniku Astry Bertone 1.8) daje duży luz w poruszaniu się po mieście i poza nim. Na pewno nie jest to sportowiec ale daje radę. Przy przyspieszaniu 60-100 km/h jest świetny. Ekonomia jazdy na wysokim poziomie. (Silnik)
~trufel
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
Silnik pracuje dosc cicho,jest bardzo ekonomiczny.choc po przejechaniu 44 tys kilometrow musialem wymienic pompe paliwa zepsula sie jak wracalem znad morza,i czujnik spalin czesci bardzo drogie. mozecie wierzyc czy nie jechalem nia z poznania autostrada 185km/h i nie z gorki a pali wtedy jak smok (Silnik)
~musk
Sedan 1.7 CDTI 80KM 59kW
jeżdżę astrą równo rok. 1,7 d dla normalnego użytkownika spoko silnik, pewnie na światłach wypada słabo ale w trasie sympatycznie. W tym czasie zmieniałem dwa razy klocki hamulcowe i raz łożyska z przodu
~BazylPL
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
Auto ekonomiczne, bezawaryjne, mało palące. Silnik CDTI po prostu bajka. W trasie spalanie spada u mnie do 3,8l/100 km (jazda "na emeryta do 90km/h). Normalne spalanie (tryb mieszany) 4,5l/100km latem i 5,5l/100km zimą.
3,7
~walerm
Sedan 1.7 CDTI 80KM 59kW
wcześniej jeździłem autem wyższej klasy ale dużo starszym mimo to astra jeśli idzie o jakość wykończenia wypada dużo gorzej, tz. miałem wrażenie że będę miał więcej przyjemności z jazdy tym autem niż jest w rzeczywistości, ale cóż miało być oszczędnie i tak chyba jest
~mrcf
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Nie jest to auto wyścigowe, ale doskonale się sprawdza jako solidne auto rodzinne.
~wojtas009
Hatchback 1.7 CDTI 80KM 59kW
Auto dobre, komfort jazdy przecietny, czasami trzeszcza plastiki we wnetrzu, niezbyt wygodne fotele.