Lista ocen Opel Astra G Sedan 1.4 16V 90KM 66kW 1998-2003 (44) - Widoczność

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~łysiutki:P
Sedan 1.4 16V 90KM 66kW
Standard do przodu i na boki. Przednie słupki oczywiście przeszkadzają, ale to mankament większości aut. Lusterka wręcz świetne, Jeszcze lewe mam z powiększonym obrazem: wszystko ładnie widać. Ale nie na darmo dałem dobry- cofanie. Jak to sedan: nigdy nie wiesz kiedy się skończy:P Ale zainwestuje w czujniki cofania i będzie dużo lepiej.
~k0
Sedan 1.4 16V 90KM 66kW
Nie mam zastrzeżeń... Aczkolwiek trzeba się przyzwyczaić do braku widoczności przodu samochodu. Wjeżdzając w wąską bramę, inaczej jak na czuja się nie da ;) Słupki pomiędzy przednią szybą, a bocznymi, troszkę są chyba jednak troszkę uciążliwe...
~lukag@op.pl
Sedan 1.4 16V 90KM 66kW
Szerokie słupki przednie i mała tylna szyba to elementy do których trzeba przywyknąć. Czasami trzeba się trochę powyginać, żeby zobaczyć co zasłaniają słupki. Podwyższają jednak one poziom bezpieczeństwa, coś za coś :)
~andy85
Sedan 1.4 16V 90KM 66kW
Wersja sedan, widoczność bez zarzutu. Nie przeszkadza mi słupek nr 1, bo nie ma auta, w którym by nie przeszkadzał. Dla niektórych stanowi to nie lada problem, a tego już nie mogę pojąć.
~jarek
Sedan 1.4 16V 90KM 66kW
W sedanie do tyłu fatalnie, nie da się wyczuć końca. Z przodu dość szerokie słupki. Siedzi się bardzo nisko. Jeździłem też Reanault Kangoo - tam była widoczność idealna, pewnie stąd ta ocena.
~Tomasz
Sedan 1.4 16V 90KM 66kW
Przednie słupki fatalnie zasłaniają widoczność przy zakrętach. Trzeba wykonywać dziwne wygiby żeby nie zdjąć kogoś z pasów przy skręcie w lewo na skrzyżowaniu.
~Niedbający_zadowolony
Sedan 1.4 16V 90KM 66kW
Boczne słupki zasłaniaja pieszych:), do tego przy brudnych i zaparowanych szybach - makabra. Do tego fatalne swiatła. Nie nadaje sie do nocnej jazdy.
~Jarek
Sedan 1.4 16V 90KM 66kW
Ja jestem zadowolony,moze tylko zle ze klosze reflektorow czarnieja co zalamuje troche swiatlo w nocy.Tak mi sie wydaje
~Jaszczurek
Sedan 1.4 16V 90KM 66kW
Dobra nie narzekam, może do tyłu trochę gorzej bo nie widać kufra ale to nie wina auta tylko nadwozia bo to sedan :)
~p.minda@neostrada.pl gg 4735870
Sedan 1.4 16V 90KM 66kW
Widoczność jak najbardziej w porządku. Zarówno do przodu na boki jak i do tyłu. Moja Żona nawet nie narzeka :)
Opel Astra G Sedan