Ocena kierowcy - Opel Astra H Hatchback 5d

Art, ponad rok temu
Silnik 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Rok produkcji 2006
Opel Astra H Hatchback 5d 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW 2004-2013 - Oceń swoje auto
Fajne autko które bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Zakupione z rozsądku i 100 proc trafione. 5 drzwiow wersja nie jest najpiekniejsza ale.....Serwisowane na bieżąco I nie do zajechania. Tylko trochę oleju dolewałem między wymianami i tyle. Trochę samochodów w życiu miałem ale astra jest na 1 miejscu jeżeli chodzi o bezawaryjność.
Silnik jak na 90 koni fajnie się zbiera a jeszcze zadziwiająco przy większych prędkościach też był ok( to podobno przez jakiś specjalny dolot w górnych zakresach sobie radzi) oczywiście jak na 1.4
Skrzynia sztywno pracuje beż problemów. Jedyny minus brak 6 biegu. Prędkości autostradowe to męka dla obrotów i uszów.
Wszystko ok
15 lat i ani kawalka rdzy ale za to bezbarwny odchodzi.
Nie jest to s klasa ale nie ma co marudzić ok
Moja wersja wyposażenia była dosyć uboga i problemem byl brak połączenia z telefonem ale dokupiłem zestaw . Na duży minus brak miejsca na kubek i ogólnie malo schowkow
Nic nie robiłem z klimą a ona zawsze chłodzi na lód. Brawo . Szkoda że w innych autach ciagle problemy z tym
Jak na tą klasę ok.
Powyżej 110 już się robi glosno
Wow . Kupic auto w dobrym stanie i serwisować to przepis na długie lata jazdy . Nie oszczędzałem mojej astruni a ona nigdy nie zawiodla
Wiadomo że to nie jest premium a plastiki trzeszcza ale lepiej niż w Fabii albo Dacii
Przez 4 lata użytkowania do przebiegu 22000 klocki filtry oleje opony i sprzeglo i świece. Nic więcej a ceny czesci też nie zwalają z nog
Nic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW [l/100km]