Oceny Opel Astra H

Najnowsze oceny Opel Astra H

~Ghul
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Opel Astra H
Astra III kombi to bardzo ładny i świetnie wykonany samochód. Przed zakupem brałem pod uwagę Civica 1.6. (fajny samochód ale wysoka cena, drogi kredyt i ubezpieczenie), Focusa II kombi (słabo wykonany w środku, średni design ale za to bogate wyposażenie) i Octavię II (ogólnie pozytywne wrażenia gdyby nie ta cena diesla i brak dobrych silników benzynowych). Wybrałem Astrę i teraz bym zrobił tak samo. Samochód daje mnóstwo frajdy z jazdy - no i...
~Łukasz
Cabrio 1.9 CDTI 150KM 110kW
Opel Astra H
W mojej wersji na pewno nie jest to praktyczne ani rodzinne auto. Sprawdza się natomiast niesamowicie jako zabawka do na każdą pogodę, jednak zwłaszcza w słoneczne dni można w pełni nacieszyć się jego urokiem. Wrażenia i frajda z jazdy na bardzo wysokim poziomie, a wygląd auta przykuwa dużo spojrzeń. Osobiście jestem w pełni zadowolony.
~tom_autocentrum
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Opel Astra H
Auto mam ponad 2 lata. Zrobiłem nim 60 tyś km w tym 50 na gazie. Kupiłem przy stanie licznika 137 000 a gaz założyłem przy 144 000. Obecnie auto ma na liczniku 197 000. Bez problemów. Fakt faktem jestem trochę uczulony jeżeli chodzi o jazdę (omijam każdą dziurę a jak w jakąs wpadnę przezywam przez pół godziny :-). Rano silnik nie jest żyłowany tylko 2,2 tyś obrotów jak z dzieckiem ale bez przesady nie jeżdzę jak emeryty z szarpaniem silnika.
~Emkey
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Opel Astra H
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż nie jestem praconikiem żadnego ASO, ani salonu dealerskiego i nie pisząc swoją opinię nie robię ani reklamy ani antyreklamy żadnej marce ani żadnemu modelowi samochodu. Czytając opinię niekótrych osób mam wrażenie, że albo nie wiedzą co piszą, albo celowo wprowadzają w błąd innych użytkowników (np. nie stać mnie na beemkę no to pozaniżam jej noty w swojej opinii). Jest to bardzo dziwne zachowanie - bo...
~aida 36
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Opel Astra H
generalnie wszystko ok, są pewne drobiazgi a może to ja jestem czepialska....zobaczymy co na stukot w okolicy sprzęgła powiedzą na 1 przeglądzie.....
~mivos
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Opel Astra H
Ogólnie szukałem auta do 5-6 lat w dieslu, taniego w eksploatacji, częsciach i tak żeby jeszcze oko cieszył. Padło na Astre H i Focusa II. Focus w środku to porażka, zero wyrazu. Astra jest zaawansowana elektronicznie i ma ładne wnętrze, stylowe i niepowtarzalne. Focus jest nijaki.
~DEJW-80
Cabrio 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Opel Astra H
NAPRAWDE BARDZO FAJNY SAMOCHODZIK.MAM OPELKA W CZARNYM KOLORZE,JAK GO UMYJE I JADE SIĘ POLANSOWAĆ TO PRAWIE KAŻDY PATRZY.PRZYCIĄGA UWAGĘ NA ULICY.DLA KAWALERÓW SUPER SPRAWA,KOBIETY PATRZĄ JAK W ŚWIĘTY OBRAZEK,HIHIHI.BARDZO DOBRE NAGŁOŚNIENIE.AŻ MIŁO SIĘ SŁUCHA MUZYKI.
~BWP
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Opel Astra H
Jest to fajny samochód, za 50 tysi masz furkę z klimą elektroniczną, tempomatem, skórzaną kierownicą wielofunkcyjną, regulowaną we wszystkich płasczyznach, w środku dużo miejsca, ładnie wygląda, duży bagażnik, ekonomiczny ale i żwawy silnik, ogromny bagażnik, naprawdę dobry samochód, wiem co mówię , jeżdzę 24 lata i zajeździłem parę samochodów.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H
6,5
13,7
9,7
~b3rs_pl
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Opel Astra H
Przez 3 lata użytkowania nie było absolutnie żadnych awarii. Samochód prowadził się pewnie i gwarantował w miarę dobre osiągi. Był to mój pierwszy samochód, ale w rodzinie mieliśmy każdą generację astry i ta, moim zdaniem, jest najlepsza (nie licząc najnowszej). Samochód kupiłem z przebiegiem 47 tysięcy, sprzedałem jak miał prawie 90 tysięcy. Uważam, że jest to znakomity samochód dla młodych kierowców i zdecydowanie nie żałuję zakupu.
~Lucca
GTC 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Opel Astra H
W ocenach starałem się być obiektywnym. Jestem bardzo zadowolony z auta. Bogate wyposażenie - skóra, podgrzewane fotele, ksenony. Brakuje jedynie tempomatu, który można sobie sprawić za kilkaset złotych, wymieniając manetkę kierunkowskazów ;) Jeśli ktoś rozważa jazdę na LPG i do tego chce jeździć ładnie wyglądającym, 3-drzwiowym samochodem z automatyczną skrzynią, to szczerze polecam :)