Ocena kierowcy - Opel Astra H Hatchback 5d

dzidek, 11 lat temu
Silnik 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Rok produkcji 2012
Opel Astra H Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : zawieszenie twarde takie jak lubię, bardzo pewnie trzyma się asfaltu.
Całokształt oceniam na 4+ stylistycznie ten samochód nie powala ani wewnątrz ani na zewnątrz, ale jakość materiałów użytych w środku jest moim zdaniem bardzo dobra deska rozdzielcza miękka, obicia drzwi miękkie. jak dla mnie wystarcza. zapłaciłem 48 000 zł, opel astra III 1.6 115 km edition 150. wyposażenie jak na tą cenę niespotykane. jestem zadowolony.
silnik ok nie mam większych zastrzeżeń. -równa praca, -z mocą nie jest źle, ale myślę, że 15 koni więcej i by było idealnie samochód ma niecałe 4000 przebiegu więc więcej nic nie napiszę.
skrzynia mi się nie za bardzo podoba poza tym, że ma tylko 5 biegów (brakuje mi bardzo szóstki)to mało precyzyjnie wchodzi 3. przy wrzucaniu wstecznego trzeba odczekać te 3 sekundy bo inaczej będzie nieprzyjemny dźwięk.
układ jezdny bardzo dobry auto pewnie wchodzi w zakręty dla mnie jest wzorowo.
widoczność bardzo dobra nie mam zastrzeżeń.
rozmieszczenie przycisków dobre nie mam zastrzeżeń.
wentylacja daje radę, auto szybko się nagrzewa i zamarznięta szyba szybko odmarza. co do używania klimy w lecie nie mogę się wypowiadać auto posiadam od listopada.
z przodu dużo miejsca z tyłu jest to dla mnie nieistotne.
wyciszenie moim zdaniem nie jest rewelacyjne przy większych prędkościach słychać szum powietrza. mocno przeciętnie to zrobili.
moje auto przy moim stylu jazdy pali średnio 7,7 litra na 100 km (jazda miasto, trasa krótkie odcinki, raz w tygodniu długi odcinek)takie mam wskazania na komputerze. chciało by się mieć litr mniej ale chyba nie jest źle.
48 000 zł. nie ma innego auta w tej klasie z takim wyposażeniem w tej cenie.
póki co nic mi się nie zepsuło.
póki co nic mi się nie zepsuło.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 ECOTEC 115KM 85kW [l/100km]

7,2