Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
-skraplacz klimatyzacji -wymiana sprężyn zawieszenia i łączników stabilizatora -problem z wiązką elektryczną drzwi (znany problem w tym modelu) -przepalający się łącznik elastyczny wydechu -nieszczelny korek wlewu paliwa (śmierdziało podczas jazdy paliwem) -wyciek spod miski olejowej skrzyni biegów -problem ze światłem wstecznym (raz działa, raz nie) -zacinające się kierunkowskazy -ukręcona tulejka od mocowania podstawy akumulatora...
~reiban
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jest to mój 4 Opel. Tego mam z salonu. Jestem z auta bardzo zadowolony. Niezawodny, można powiedzieć, że jak na razie bez usterek. Po 45000 przebiegu jakieś pukanie. Wymiana końcówki stabilizatora. Koszt w zwykłym warsztacie(nie ASO) 60+60 zł.
~HEINEKEN-2004
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Wysoko należy ocenić niezawodność. Nawet jeżeli wyskoczą jakieś drobnostki to są to na prawdę rzadkie przypadki i błahe sprawy. W sumie od wyjazdu z salonu to miałem jedynie problem z odłączeniem się tylnego głośnika w drzwiach.
~rutecki4
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Czesto przepalajace sie zarowki swiatel mijania, zacinajace sie klami, trzeba mocno szarpac aby otworzyc drzwi, odpadla zaslepka od popielniczki, trzeszczacy element plastikowy w drzwiach kierowcy.
~Robert
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
jak dotychczas nie zepsuło się nic !!! To pierwsze auto które po prawie 4 letniej codziennej eksploatacji nie miało zadnej usterki poza jedną przepaloną żarówką po 45.000 km
~Gary
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Panowie z Opla. Zamykanie drzwi przypomina dźwięki z poloneza. Serwis twierdzi - ten typ tak ma. Klamki działają podobnie. W mniejszej Corsie jest o niebo lepiej.
~Robert
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
problemy z obsługą komputera z kierownicy i z sygnałem - chyba oprogramowania, wymiana bna gwarancji, sktrzypiący przedni fotel kierowcy oraz b. słabe wycieraczki
~robert_gze
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Sprężarka od klimy zaczyna głośno chodzić, więc pewnie coś się z nią dzieje. Zgłoszę przy następnym przeglądzie... o ile nie sprzedam auta wcześniej :)
~paul-m.
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
ma dopiero 4 tys. więc nie ma prawa (chyba) cokolwiek się zepsuć; mimo jazdy czasami na kiepskich drogach nic nie trzeszczy ,spasowanie elementów dobre;
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
7,8
8,9
~Bober
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Blacharka co roku w ASO na poprawkach od 3 lat. Za rok pozbywam się tego auta i nie będzie to już moje zmartwienie.
Opel Astra H Hatchback 5d