Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 (27) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nigdy więcej opla
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Opel jest jak ciasto z zakalcem, piękne na zewnątrz parszywe od środka. Niby zmienili politykę ale chyba tylko na zewnątrz bo dalej produkują tylko przeciętne auta. Żałuję tych wydanych 50 tyś zł na opla za tą kwotę mogłem kupić octavie II !!! Ale dałem się nabrać reklamom, że to Opel jest teraz prawdziwą niemiecką marką pfuu..
~FormerHondaFan
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Samochód ze środkowej półki dający kierowcy (i pasażerom) wrażenie luksusu niespotykanego w tej klasie cenowej. Jedyna wada: dziadowski bagażnik! Wożę w bagażniku parasol i plastikową skrzynkę na drobiazgi (takie składane g... z supermarketu) - po dołożeniu plecaka i czteropaku Coli 2L NIE MA NA NIC MIEJSCA!!!
~ByłyFanHondy
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Super auto, jak na razie. Dwa obciachowe szczegóły: 1. Klakson wyjęty z dziecinnego rowerka - aż się wstydzę zatrąbić. 2. Bagażnik gwarantuje duże zakupy, ale wyjazdu czterech osób na wakacje nie wyobrażam sobie bez boxa na dachu.
~enjot
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Ogólnie oceniam tren samochód pozytywnie i prawdopodobnie kolejnym będzie Opel IV. Wiadomo też, że benzyna. I pytanie?? Co to jest za wynalazek ten silnik 1.6 180 KM.
~EXSITUS
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
niechlujne wykonanie, widać że pracownicy opla w gliwicach są słabo opłacani i tylko odbębniają swoje 8 godzin w pracy i mają gdzieś cały GM z gliwickim oplem na czele
~rutecki4
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Swietne auto dla malej rodzinki lub pary. Idealne na dlugie trasy, ekonomiczny silnik i wygodne wnetrze czynia z opla milego kompana podrozy.
~aida 36
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
generalnie wszystko ok, są pewne drobiazgi a może to ja jestem czepialska....zobaczymy co na stukot w okolicy sprzęgła powiedzą na 1 przeglądzie.....
~Robert
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
b. dobry samochód, niweielki zużycie paliwa rekompensuje, drobne usterki z obsługą komputera i skrzypiącym fotelem - czekam na nową Astrę IV
~Civic
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Typowe pseudoniemieckie wozidło bez polotu, niczym się nie wyróżniające tanie auto w popularnym segmencie.
~paul-m.
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
nowe auto warte swojej ceny, zapłaciłem 47k i trudno w tej cenie znaleźć coś porównywalnego w klasie c;
Opel Astra H Hatchback 5d