Ocena kierowcy - Opel Astra H Hatchback 5d

Magic, 10 lat temu
Silnik 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Rok produkcji 2004
Opel Astra H Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Na plus hamulce, zawieszenie oraz zabezpieczenie antykorozyjne względem poprzedniej wersji.
Wcześniej jeździłem astrą G i po namowie znajomego przesiadłem się na wersję H. moja wersja to jedna najbogatszych (półskóra, navi kolorowe, pełna elektryka brak jedynie podgrzewanych foteli) i naprawde bardzo miło sie jeździ. znajomi są zaskoczeni jak wsiadają bo opel im sie kojarzy zawsze z topornym autem a tu proszę, skóra, podłokietnik, climatronic itd. naprawde solidne wukończenie wnętrza nic nie skrzypi itd, zero oznak rdzy mimo że auto z 2004. ogólnie polecam - prosze zwracać jedynie uwagę jaką ma klimatyzacje bo jeśli wersja ze wspólnym wentylatorem to prosze uważać bo może troche płatac figle a tak to OK.
no cóż rakieta to to nie jest ale jak sie rozbuja to juz leci ;)
cóż niby ok a czasem biegi wchodza jakoś dziwnie opornie a później znowu dobrze, może mi się trafil taki egzemplarz
bardzo dobrze
jest OK, trzeba sie jedyni przyzwyczaić do cofania jesli ktos wczesniej nie jeździł hatchbackiem
u mnie jest klima która ma wentylator wspólny - to niestety najgorszy punkt auta, przy włączonej auto strasznie zwalnia i robi sie muł drogowy no i sporo pali przy włączonej klimie
bardzo dobrze nawet jadąc w 4 osoby
do 100 km/h przyzwoicie ale przekraczajac 100 już gorzej ale znośnie, są auta wiele wiele głośniejsze
niestety trochę to autko pali bo buda waży sporo
oprócz klimy i czasem przepalanych żarówek to nic się nie dzieje, u mnie ktoś kiedys grzebał w elektryce i namieszał tak że wiązki z przewodami były wilgotne i przestał działać kierunowskaz lewy z przodu ale to tylko trzeba zmienić przewody i jest ok. Oleju nie bierze ani kropli co z poprzednim modelem to przeskok nieziemski ;)
nic takiego nie wystąpiło

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW [l/100km]