Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW 2004-2007 (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kosacky
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Jest to silnik dynamiczny jak na swoje 125 km. Części dość łatwo dostępne, cena rozsądna lecz nie niska. Kupując takie auto musimy mieć na uwadze cenę części, ponieważ nie możemy oczekiwać ceny podobnej do części z matiza bądź lanosa ;) Silnik w lato pali ok 9 l w mieście i ok 7 l w trasie więc jest to kwestia gustu czy mało czy dużo pali. W zimę spalanie podskakuje jakoś o 1,2 l więc tragedii nie ma. Ogólnie polecam posiadam autko od prawie 3...
~niuwsky
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Rewelacji niestety nie ma. Średnie zużycie paliwa od nowości wynosi 8.8l/100km. W zimę po mieście dochodzi do 11 litrów, po trasie jadąc pomiędzy 110 - 140km/h wyszło 7,2l/100km. Przy jeździe ekonomicznej ok.90km/h spalanie w granicach 6l/100km.
~Schreder
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Tutaj Opel jak to Opel. Bardzo tanie części i dostępne od ręki. Jedyna wada modelu to elektryka, która płata figle a tak to nic się nie psuło. A jak już coś miało się zepsuć to kosztowało bardzo mało pieniędzy. Tutaj spory plus
~lechkucz
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Wskazówka poziomu paliwa opada szybciej niż ta od prędkościomierza po zdjęciu gazu. Koszty części i serwisu astronomiczne albo tylko tak mi się wydaje porównując z Lanosem
~Łopel łopel
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Części w miarę tanie. Największy mój koszt to przepływomierz 550zl. Alternator 350 reszta drobne naprawy za "grosze"
~bryko
Hatchback 5d 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Do najoszczędniejszych beznynówek to on nie należy.
~mar81
jak na dizla to słabo