Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~schwyntzu@wp.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Masakra. Po prostu masakra. Przełączniki niby w zasięgu, obsługa kierunkowskazów wymaga przyzwyczajenia, ale ten brak jakichkolwiek schowków czy półeczek to skandal! Mamy do dyspozycji jedynie schowek przed siedzeniem pasażera i kieszenie w drzwiach - czyli to co w autach z przed 30 lat. Po wejściu do auta nie ma gdzie położyć telefonu, portfela czy kluczy do mieszkania - jest mało przyjazne dla użytkownika, który jeździ nim często i dużo (w...
~LPL
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Najbardziej potrzebne elementy są. Schowki lampka, dostęp do pokręteł. Może brakować wskaźnika kontroli temperatury płynu chłodzącego czy napięcia akumulatora. Ta skórzana kierownica ... no umówmy się, że koło skóry leżała. Z drugiej strony Audi A6 to nie jest. Szare tworzywo sztuczne deski i drzwi jest miękkie i nie straszy. Na drzwiach jest również materiałowe wykończenie. Trzeba sie przyzwyczaić do sposoby włanczania/wyłanczania migaczy i...
~StanAd.
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Świetnie po niemiecku z małymi uwagami: - brak jakiejkolwiek możliwości postawienia puszki czy kubka; - załączanie klimy poprzez kombinację alpejską na wyświetlaczu; - brak wskaźnika temperatury silnika; Natomiast co do spornych kierunkowskazów to po dwóch tygodniach (od zakupu) walenia wiochy i totalnego obciachu ( mrugałem jakbym się czegoś naćpał)przyzwyczaiłem się do tego i stwierdzam, że wiem \"co niemiecki poeta miał na myśli\" ;=)i...
~arka3
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Obsługa tylnej wycieraczki to jakaś pomyłka... trzeba ją za każdym razem wyłączyć. Trudna obsługa pokręteł nawiewu, są dosyć nisko umieszczone i mało czytelnie opisane. Regulacja w trakcie jazdy jest mało precyzyjna i wymagająca dłuższego oderwania wzroku od drogi.
~Lolkosia
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
No cóż.. jakaś wada musi być :) Milion guzików na desce a żeby włączyć klimę to trzeba grzebać w komputerze. Brak schowków, uchwytów na napoje. Toporna deska rozdzielcza. Jedno gniazdo zapalniczki to dramat w kombi.
~MaQ
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Mankament to brak schowków to może denerwować jak ktoś jeżdził autem z wyższej półki. Poza tym mi nic nie przeszkadza. Wkurzające kierunki, ja już się przyzwyczaiłem i nawet odnajduję ich plusy ale nie każdy może.
~sargal
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Dobry z plusem, dlatego że sterowanie Klimą mogłoby być prostsze i manetki zmiany kierunkowskazów wymagają początkowo przyzwyczajenia się do ich obsługi (chociaż obecnie twierdzę ze jest to bdob patent)
~andy85@gazeta.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Daję 5, chociaż czasem plecy mnie bolą, ale nie jest to wina fotela tylko starego grzbietu. Ostatnio po małej korekcie śrubeczką od regulacji lędźwiowej ból minął od razu.
~mgdomesticus@interia.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
wszystko to co potrzebne , na swoim miejscu. Mało czytelny wyświetlacz komputera przy dużym słońcu. Zbyt wysoko umieszczone daszki przeciwsłoneczne nie zasłaniają słońca.
~Raffi
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
wszystko pod ręką. oczywiście zawsze można się do czegoś przyczepić, ale ogólnie wszystko bardzo dobrze dostępne.
Opel Astra H Kombi