Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~schwyntzu@wp.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Ogrzewanie jest ok, nie mam zastrzeżeń. Przy upałach +30C trzeba rozkręcać klimatyzację na full żeby działała zgodnie z oczekiwaniami, ale wtedy już niestety trzeba mocno podgłośnić radio albo rozmawiać z pasażerami podniesionym głosem.
~Lolkosia
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
W tej kwestii wszystko ok. Szybko jest cieplutko lub chłodno. Dodatkowa funkcja odparowywania szyb na plus. Ogrzewanie tylnej szyby super. Możliwość wszechstronnej regulacji nawiewów - można się bawić bez końca :)
~mgdomesticus@interia.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
cicha praca dmuchawy nawet przy dużych prędkościach. Paruje dolna część szyby i wymiana filtra nic nie zmieniła(podczas zimnych jesienno zimowych,deszczowych dni) Wygląda ,że na dolną środkową część szyby nic nie dmucha.
~LPL
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Latem testowałem jedynie klimę. Powiedzmy, że daje radę. Jakby była bardziej wydajna to nikt by sie nie obraził. Żeby szybciej uzyskać zimny nadmuch należy wejść na wyższy zakres prędkości obrotowych >3 krpm
~MaQ
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Tu jest naprawdę dobrze ogrzewanie łapie zadziwiająco szybko. Przy totalnie zaparowanych szybach klimatyzacja w dosłownie 5 sekund oczyszcza wszystko, nawet w najwieksze ulewy brak najmniejszego zaparowania.
~StanAd.
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
W zimie mam ciepełko. W lecie chłodzik. Czyli piecyk jak i lodóweczka spełniają swoje zadanie i do tego cicho i bezawaryjnie. Trzeba tylko o nie dbać a będzie ok.
~andy85@gazeta.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
W zasadzie nie mam się do czego przyczepić. Grzeje i chłodzi, i chyba o to chodzi. Mam klimę elektroniczną i tylko czasami zmieniam wysokość temperatury.
~ljastrzab
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Miałem klimatyzaję manualną, wiec bez fajerwerków ale generalnie zima grzeje, latem chłodzi, szyby nie parują.
~Seba85
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
sprężarka od klimatyzacji była wymieniana, niewielka różnica temperatury pomiędzy faktyczną temperatura a wskazaniem komputera
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
8,4
~arka3
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Grzeje i chłodzi, nic dodać nic ująć. Szyby szybko odparowują, fajnie działa nadmuch na nogi w tylnym rzędzie.
Opel Astra H Kombi