Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LPL
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Plus i jednocześnie minus za regulację wysokosci fotela kierowcy. Plus ze jest, minus że skorzystajaz niej osoby o średnim i wysokim wzroście z uwagi na stosunkowo średni zakres regulacji. Widoczność przez trzecie boczne okno w zasadzie bardzo mała. W niemałych lusterkach widać dobrze, jednak trzeba sie przyzwyczaić do poczucia odległości. Wszystkie lusterka przybliżają(dla mnie +)
~Lolkosia
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Widoczność to jedna z największych zalet tego auta. Żadnych ograniczeń, wszystko jak na dłoni. Szeroka przednia szyba, tylna również. Szyby boczne duże, przejrzyste, żadnych zbędnych "upiększeń" ograniczających pole widzenia. Cofa się pewnie i bez obaw. No po prostu super.
~StanAd.
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jak to w kombi. Do przodu i na boki jest OK. Do tyłu cofasz aż zazgrzyta. Ale mnie jakoś nigdy nie zgrzytnęło i dlatego nie mogę się zmobilizować do zamontowania czujników cofania.
~MaQ
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Słupki przednie mogą przeszkadzać przy skręcaniu na tzw. zielonej strzałce ale tylko na początku. widocznoć przy cofaniu innych manewrach bez zarzutu.
~schwyntzu@wp.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Przyzwyczaiłem się do tego, że w nowych autach design wygrywa z praktycznością, więc biorąc pod uwagę obecne tendencje widoczność jest OK.
~andy85@gazeta.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Bez zastrzeżeń jak jest sucho, niestety w słotę tylna szyba schlastana momentalnie, ale sam chciałem mieć kombi.
~ljastrzab
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jak to kombi , wszystko widać do tyły świetnie z przodu też dobrze w porównaniu z innym markami.
~Seba85
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
miejsce kierowcy jak i pasażera wygodne na dłuższych dystansach, bagażnik pakowny jest ok
~arka3
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach. Bardzo szybko brudzi się tylna szyba, jak to w kombi...
~ ? ?
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
wersja kombi - do tyłu fatalnie - sytuację ratują wzglednie duże lusterka
Opel Astra H Kombi