Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 (17) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LPL
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Przy prędkościach ~100km/h słychać szum opon lub powietrza. Powyżej 140km/h (~4krpm) słychać również silnik, ale da sie normalnie rozmawiać. Jest jednak minus. W nowym samochodzie coś skrzypi. Dziwne dźwięki dochodzą jakby zza kierowcy. Prawdopodobnie to jakieś mocowanie tylnej kanapy, luźno latające kable czy coś takiego. Nie wyobrażam sobie żeby skrzypiał jakiś element zawieszenia w nowym samochodzie. Fiatem Seicento przejeździłem 120kkm i...
~andy85@gazeta.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Oryginalne letnie opony Brigstone Turanza są głośne jak czołgowe gąsienice, za to trzymanie mają rewelacyjne. O zgrozo, zimówek Continental prawie nie słychać. Wolałbym, żeby było odwrotnie. Chyba zacznę jeździć na zimówkach latem:) Poza tym głośność jest do przyjęcia, ale nie zgrzeszyłby Opel wyciszając to autko nieco lepiej.
~Marek
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Zawieszenie bardzo dobrze spisuje sie na polskich drogach przez co wyciszenie jest wg mnie bardzo dobre. Szkoda ze silniki 1.4 i 1.6 są zbyt malej mocy jak na kombi i po prostu wyją na duzych prędkościach.
~ ? ?
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
odgłosy wiatru dobrze wyciszone, słychać szum opon(zimowe 205), zawieszenie bardzo głośne na wybojach, silnik cichy gdy go nie popędzać, podkręcony nieprzyjemnie wyje
~MaQ
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Benzyna po jeżdzie dieslami wydaje się bardzo cicha. Mogę tylko porównać z focusem mk2 1,6 kombi bo brałem go pod uwagę przy zakupie auta, astra jest cichsza.
~Beskidus
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Ocena 4,bo mogłoby być lepiej,może to kwestia braku wyciszenia pod maską silnika w wersji Enjoy,którą użytkuje?
~tom_autocentrum
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Przy większych prędkościach szum opon dość mocno daje się we znaki. Silnik raczej nie wyje.
~sargal
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Dobry z plusem dlatego, że przy wysokich obrotach jest głośniej niż przystałoby na nowe benzyniaki
~Janusz
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Mogło by być lepiej, przy większych prętkościach przy drzwiach szum jakby okno było lekko uchylone :-)
~ljastrzab
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Porządny samochód za przyzwoite pieniądze. Na autostradzie powyżej 140 głośno.
Opel Astra H Kombi