Oceny Opel Astra J Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW 2012-2015

Opel Astra J Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Astra J Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW 2012-2015

3,6
~Jarek S.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Auto całkiem przyjemne, dosyć dobrze wyciszone. Jakość wykończenia bez szaleństw,a ale za tą cenę to OK. Kupiłem to auto z przebiegiem 52000 do firmy, w rok zrobiłem 54 tys. Auto dosyć dobrze zbiera się na trasie, ale jeżdżę głównie sam, jak mam pasażerów i bagaż to już czuć masę, osiągi wyraźnie spadają, a żeby utrzymać dynamikę auta trzeba go trzymać powyżej 2,5 tysiąca obrotów. Co mnie denerwuje? Hamulce, które trzeba co chwilę...
~Kornel
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Auto bardzo dobrze się prezentuje , światła Bi-Xenon, bardzo dobrze oświetlają drogę. jakoś materiałów wykończeniowych, jest dobrej jakości , sam nie mogę nić powiedzieć , wiadomo zawsze się znajdzie jakiś minus, wbudowana nawigacja jest bardzo przydatna, powiadamia nas od razu o korku , czy innych niebezpieczeństwach na drodze nawet jak nie jest aktywna, podgrzewana kierownica wspaniale spisuje się gdy jest bardzo zimno, skrzynia biegów...
~firewire
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Dobre auto w swojej klasie, do miasta i na trasę. Dobra jakość wykonania bez skrzeczących i poluzowanych plastików, odporny lakier. Silnik dosyć dynamiczny. Siedzenia wygodne, dużo miejsca dla pasażerów z przodu, nie ma problemu dla wysokich kierowców. Bagażnik średniej wielkości, dla rodziny z 1 dzieckiem wystarczy.
~Igor
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Bardzo udana konstrukcja jednak tylko z silnikiem turbo. Miałem możliwość jazdy silnikiem 1.6 (115km) w wersji Enjoy. Rożnica w mocy zauważalna, plastiki również innej jakości. Po 5 latach użytkowania zakupiłbym ten samochód ponownie, żadnych prolemów z użytkowaniem.
3,5
~Jacek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Przyjemnie się prowadzi w trasie, nieco mnie w mieście. Samochód pomimo 140KM i turbiny rozpędza się bardzo ociężale. Może dlatego mam takie odczucie, bo poprzednio przez 10 lat jeździłem poczciwym 130KM TDi...
~Tofikkiller
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Super auto miejskie. Zupełnie jak nie Opel. Dobre wykonanie. Ciekawe podswietlenie. Dobra dynamika jazdy. Totalne zaskoczenie. Wygodne i godne polecenia auto. Nowy kokpit I stylistyka wnętrza. ..ufff wreszcie Auto nie cegła.
Dziennik kosztów dla Opel Astra J Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
1,9
~Hondziaż7000
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Szrot który jest pórhlem i ma na szybie okna rdze nie warto kupować honda lepsza i japończyki
~asterix
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Auto kupione z myślą o wygodzie, niezłym bagażniku i przyzwoitym bezawaryjnym silniku. Po przesiadce z Punto to jazda Astrą jest czystą przyjemnością. Długie wakacyjne wyjazdy to super sprawa.
~mamAstre
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Wszystko super oprócz skrzyni i faktu, że 3 odwiedzałem serwis w celu naprawy, na szczęście na gwarancji.
Opel Astra J Hatchback 5d Facelifting