Lista ocen Opel Astra J (33)

~Adams01
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Astra Active z dodatkami, klimatronik elektryczne szyby z tyłu radio cd 600 z wyświetlaczem, bluetooth, elektryczny hamulec, światła led, czujniki parkowania przód i tył. Dobre wyciszenie.Fajnie się prowadzi.
~lognith
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Auto kupione niecały miesiąc temu - egzemplarz wyprzedażowy rocznika 2013. Przebieg jeszcze mały, więc ocena też nie do końca miarodajna. Do tego oceniam przez pryzmat poprzedniego auta. W każdym razie na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony i nie mogę dać inaczej, jak 5 gwiazdek.
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Astra Active z opcją (tempomat, skórzana kierownica, podłokietnik). W tym przedziale cenowym, za auto z takim silnikiem jest lepiej niż dobrze. Jak na razie jazda to czysta przyjemność. Wysoki komfort i niskie spalanie. Wysoka kultura pracy silnika i znakomite wyciszenie. Plastiki wysokiej jakości. Przyciski wygodne, intuicyjne. Idealny dla 3., dobry dla 4. osobowej rodziny. Opony 16", dwustrefowa klimatyzacja (w standardzie)....
~Jarek
Hatchback 5d 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Jestem zadowolony z zakupu auta. Po raz drugi kupiłbym tą Astrę. Czujniki parkowania z przodu i z tyłu działają dobrze. Czujnik deszczu również. O światłach biksenonowych z AFLem już napisałem wcześciej. Trochę ciężka i mułowata (100 KM).
4,1
~caprimk1
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Ogólne wrażenie bardzo dobre cena adekwatna do otrzymanego produktu-samochodu-ładny przestronny wygodny dobrze wykomnany -potencjalnie utrata wartosci nie powinna byc duza.
3,8
~marcin
Hatchback 5d 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Dobrze się prowadzi, milo przyśpiesza. Dobrze wyciszona i przyjemnie zaprojektowana. Jednakże silnik 1.4 100KM jest zdecydowanie za mały do tego rodzaju samochodu, powoduje to zwiększone spalanie.
~Jurek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Samochód rewelacyjny zrobiłem ponad 50tys żadnych usterek oby tak dalej zaznaczam ze samochód ma już 210 tyś przebiegu
~Domeno
Sports Tourer 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Silnik dla spokojnego kierowcy. Jak chcesz szybciej ruszyć trzeba wkręcać na wysokie obroty. Prosty bez turbo, mało pali, rozrząd na łańcuch. Jedyny problem stwarzają cewki zapłonowe. (Silnik)
3,6
~Slawek
Sports Tourer 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
auto pakowne, ładne, nowoczesne, dużo elektroniki która moze zawodzić.
Dziennik kosztów dla Opel Astra J
8,9
9,4
3,1
~Jan
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
NIe wierzę w to co tu widzę, średnia 4,7 dla tej wersji ? Czy wy ludzie jeździliście kiedykolwiek innym autem ? Używam takiej Astry od pewnego czasu jako auto zastępcze więc moja ocena nie odnosi się do ekonomiczności czy usterkowości a czystych wrażeń z jazdy. W tym kontekście auto jest tragiczne z przyśpieszeniem rodem z cinquecento 700, nawet jadąc samemu można zapomnieć o jakiejkolwiek dynamice. Powoduje to również masa własna wynosząca...